مادربرد ایسوس

دسته بندی محصولات

خرید مادربرد ایسوس

مادربرد ایسوس جزو پرفروش‌ترین و برترین انواع مادربرد در دنیاست که طی سال‌های مختلف توانسته ضمن کسب جوایز متعدد، نظر کاربران زیادی را جلب کند. مدل‌های مختلف این برند تایوانی با هزاران قطعه مختلف سازگاری دارند و خیال شما را از داشتن یک محصول باکیفیت و منحصربه‌فرد راحت می‌کنند. این کمپانی مدل‌های مختلفی را برای کاربری و بودجه‌های متفاوت روانه بازار کرده است.

خرید مادربردهای ایسوس

مزایای خرید مادربردهای ایسوس

خرید مادربردهای ایسوس از این نظر توصیه می‌شود چون این برند با همکاری با بزرگترین سازمان‌های فناوری خلاقانه‌ترین محصولات را وارد بازار کرده است. مدل‌های این شرکت دائما از بهترین فناوری‌های روز استفاده می‌کنند. ایسوس اولین شرکتی است که مادربردهایی مجهز به جدیدترین فناوری‌های روز دنیا را روانه بازار کرده است. اما چه چیزی این حاشیه برتری را به مادربردهای ایسوس داده است؟ این شرکت با توجه به نکاتی مانند اورکلاکینگ، ثبات و مصرف بهینه توان در مادربردهای خود به دستاوردهای خلاقانه‌ای رسیده است که در ادامه نام می‌بریم. 

فاز توان 16: استفاده از طراحی متحول‌کننده فاز توان 16، توان سخت‌افزاری را به صورت همزمان کنترل می‌کند تا راندمان به بهترین سطح ممکن و 96 درصد بیشتر از رقبا برسد. مادربردهای ایسوس به کمک این ویژگی، کمتر انرژی مصرف می‌کنند و فعالیت آن‌ها در دمای پایین‌تر است، در حالی که سطح عملکرد را همچنان بالا نگه می‌دارند. این نوع بهینه‌سازی مصرف توان در هزینه‌های کاربران نیز صرفه‌جویی می‌کند، دمای داخل کیس بیش از حد بالا نمی‌رود و طول عمر قطعات مهمی مانند پردازنده و مادربرد بیشتر می‌شود. 

واحد پردازش انرژی (EPU): این مورد یکی از قابلیت‌های اختصاصی ایسوس است که 6 تجهیزات مهم کامپیوتر یعنی پردازنده، کارت گرافیک، رم، چیپ، هارد و فن‌های خنک‌کننده پردازنده را کنترل می‌کند. EPU یک دیتابیس از مشخصات تمام پردازنده‌های اینتل دارد تا هوشمندانه براساس نوع پردازنده پروفایل مربوطه را شناسایی کند و با انتخاب بهترین تنظیمات، مدیریت توان سیستم را تحت کنترل عالی قرار دهد.

Express Gate: یکی دیگر از قابلیت‌های اختصاصی مادربردهای ایسوس که نتیجه آن بوت سیستم در عرض تنها 5 ثانیه است تا کاربر از سرعت بالای سیستم لذت ببرد. 

Drive Xpert: این مورد یکی از راهکارهای ایسوس برای پیکربندی RAID است تا کاربرانی که از تنظیمات بهینه‌سازی در بایوس اطلاعات زیادی ندارند عملکرد امنیتی یا سرعت داده‌های خود را بالا ببرند. آن‌ها به کمک رابط گرافیکی آن و تهیه نسخه پشتیبان از هاردهای خود می‌توانند سرعت جابه‌جایی داده‌ها را نیز زیاد کنند.

TweakIt: این مورد یکی از راهکارهای مبتکرانه‌ای است که ایسوس برای اورکلاکینگ در نظر گرفته است و به افراد اجازه می‌دهد تا به کمک یک کنترل شبیه به اهرم روی مادربرد حتی زمانی که برنامه‌های تست باز هستند به صورت همزمان روی فرکانس هسته پردازنده، ولتاژ و دیگر موارد کنترل داشته باشند. نکته مهم انجام این بهینه‌سازی کاملا به صورت سخت‌‎افزاری و بدون نیاز به نرم‌افزار است. 

قیمت مادربردهای ایسوس

قطعا بودجه کاربر و نوع نیاز او روی گزینه خریدش تاثیر می‌گذارد. در مورد مادربردهای ایسوس باید بگوییم تنوع بالایی در بازار دارند و هر کاربری براساس بودجه خود می‌تواند یک مدل قابل قبول بخرد. محدوده قیمت مادربردهای ایسوس در بازار از 500 هزار تومان شروع شده و برای برخی‌ مدل‌ها به 10 میلیون تومان می‌رسد که از نوآورانه‌‌ترین و بهترین امکانات روز دنیا استفاده می‌کند و یقینا انتخاب کاربران حرفه‌ای هستند.

نمایندگی مادربرد ایسوس

افزایش تعداد سایت‌های فعال در زمینه تجارت الکترونیک باعث شده است امروزه افراد زیادی در حوزه فروش محصولات و خدمات محصولات الکترونیکی و دیجیتالی کسب و کار خود را راه انداخته باشند. بنابراین کاربر هنگام جستجو در اینترنت با فروشگاه‌های زیادی روبرو می‌شود که اعتماد به آن‌ها می‌تواند سخت باشد. ولی فروشگاه اینترنتی همگامان پویا توانسته است با کارنامه درخشان خود که 22 سال فعالیت در این حوزه را نشان می‌دهد و با عضویت در شورای عالی انفورماتیک حداکثر رضایت مشتریان خود را به بهترین نحو جلب کند. این فروشگاه با توجه به تنوع محصول و همچنین تیم حرفه‌‌ای و کارشناس خود به خوبی از عهده جوابگویی نیاز کاربران بر آمده است و برخلاف بعضی از سایت‌ها که تنها واسطه هستند به صورت مستقیم و به عنوان یک نماینده فروش محصولات دلخواه کاربران از جمله مادربردهای ایسوس را در اختیار آن‌ها می‌گذارد. کاربرانی که به این فروشگاه اعتماد می‌کنند به مشتریان وفادار آن تبدیل می‌شوند و رضایت آن‌ها شعار فعالیت همگامان پویا است.