اسکنر کانن

دسته بندی محصولات

خرید اسکنر کانن

با پیشرفت تکنولوژی و فراگیر شدن سیستم‌های کامپیوتری، استفاده و نیاز به اسکنر بیشتر از گذشته شده است. با توجه به تخصصی شدن شغل‌ها، تولیدکنندگان درصدد تولید این محصول به صورت تخصصی و مناسب شغل‌های گوناگون شدند. قیمت اسکنر کانن به خاطر نوع خدمات قابل ارائه‌اش متغیر بوده و نیازمند دقت و بررسی قبل از خرید هست. شرکت کانن، برند معروفی است که همه ما اسم آن را شنیده یا از محصولات آن استفاده می‌کنیم. کیفیت بالای محصولات این برند موجب فراگیر شدن آن و جذب اعتماد بالایی از کاربران شده است. اسکنر یکی از محصولات ارائه شده توسط این کمپانی است. ما در این مقاله سعی داریم نکات طلایی که باید قبل از خرید اسکنر کانن به آن توجه کنید را بیان کنیم و به شما در پیدا کردن محصول خوب کمک کنیم.

خرید اسکنر کانن ارزان

راهنمای خرید اسکنر کانن

قبل از اینکه نکات مهم و قابل توجه در خرید را بیان کنیم لازم است که حوزه کار و فعالیت خود را با اسکنر اسناد مشخص کنید. هدف از خریدتان بیشتر برای استفاده اسکن مدارک و اسناد است یا کارهای گرافیکی؟ تعیین نوع نیاز و هدف خریدتان در گام اول به شما کمک بسیاری در پیدا کردن محصول مورد نظرتان می‌کند.

  • نوع اسکنر: این محصول انواع مختلفی دارد که معروف‌ترین و کاربردی‌ترین نوع آن‌ها عبارت است از اسکنر: تخت؛ اسناد؛ دستی؛ صنعتی و شیت فد(Sheetfed)
  • هرکدام از این محصولات برای یک حوزه کاری مناسب است. اگر هدف استفاده برای کارهای خانگی یا اداری ساده هست بهترین گزینه نوع تخت این محصول است. برای اسکن کردن نقشه‌های بزرگ و صنعتی، نوع صنعتی آن پیشنهاد می‌شود.
  • رزولوشون: رزولوشون بالا در این محصول، اسکنی دقیق را به همراه دارد. برای اسکن اسناد و مدارک اداری نیاز به رزولوشن خوب داریم و برای اسکن نقشه و کارهای گرافیکی نیازمند رزولوشن بالا هستیم.
  • سرعت اسکن: این گزینه برای کسانی که تعداد زیادی کار را اسکن می‌کنند اهمیت زیادی دارد. در برخی محصولات یک سینی کاغذ وجود دارد که به کمک آن می‌توان تعداد زیادی کار را اسکن کرد. توجه داشته باشید در برخی محصولات سرعت اسکن سیاه و سفید با رنگی متفاوت است.
  • ورودی کاغذ: برخی محصولات فقط قابلیت دریافت کاغذ در یک سایز و برخی دیگر در چند سایز را دارند. با توجه به نوع نیازتان حتما به این گزینه در مشخصات فنی محصول دقت کنید تا بعد از خرید اسکنر کانن دچار مشکل نشوید.

علاوه بر موارد بالا که به اختصار توضیح دادیم، موارد مهم دیگری وجود دارند که باید به آن قبل از خرید محصول دقت کنید مانند: عمق اسکن، امکان اسکن سیاه و سفید یا رنگی، پورت اتصال به سیستم، قابلیت اسکن دورو، هزینه و ...

قیمت اسکنر کانن

محدوده قیمت اسکنر کانن در بازار به نوع و امکانات کاربری آن وابسته است. به عنوان مثال این محصول برای اسکن کردن نقشه‌ها و کارهای گرافیکی باید دارای عمق رنگ بالایی باشد ولی برای اسناد و متون نیاز به یک محصول با رزولوشون بالا داریم. شما می‌توانید برای استفاده خانگی یک دستگاه کوچک تهیه کنید در حالی که برای شما سرعت اسکن از اولویت بالایی برخوردار نیست؛ اما این گزینه برای دستگاهی که برای محیط اداری با حجم بالای کار تهیه می‌شود بسیار مورد اهمیت است. 

شما می‌توانید این محصول را با حداقل قیمت 720 هزار تومان خریداری کنید و حداکثر قیمت اسکنر کانن در بازار نیز 32 میلیون است. این محصول با توجه به نوع نیاز شما دارای امکانات متفاوت و ویژگی‌های خاصی است و همین امکانات روی قیمت تاثیر زیادی دارد. شرکت کانن این محصول را در قیمت‌های متفاوتی ارائه می‌دهد.

نمایندگی فروش اسکنر کانن

این شرکت در ایران نمایندگی‌های متفاوتی دارد. شرکت همگامان پویا یکی از نمایندگی‌های این محصول است که به دلیل تیم پشتیبانی و حرفه‌ای خود توانسته اعتماد کاربران زیادی را در خرید اینترنتی به خود جلب کند. شما می‌توانید از طریق سایت این مجموعه به آدرس hpooya.com انواع مدل‌های این محصول را ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید و لذت یک خرید مطمئن را تجربه کنید.

مزایای خرید اسکنرهای کانن

شرکت کانن، یک کمپانی معروف ژاپنی است که با کیفیت بالای محصولاتش در میان مردم شناخته می‌شود. در چند دهه اخیر این شرکت شروع به تولید ماشین‌های اداری کرده که به دلیل رابط کاربری آسان بسیار مورد توجه و علاقه کاربران قرار گرفته است. اگر بخواهیم به طور خلاصه مزایای خرید اسکنر کانن را نام ببریم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • تنوع بالای این محصول
  • گارانتی
  • کیفیت بالای آن
  • رابط کاربری آسان
  • استفاده از فناوری‌های به روز در این محصول