ماشین حساب شارپ

دسته بندی محصولات

خرید ماشین‌ حساب شارپ

از دیرباز حساب و کتاب در امور مختلف با ابزارهای اولیه از جمله چرتکه انجام می‌شده است. با پیشرفت علم و تکنولوژی حسابگرهایی با نام ماشین حساب پا به عرصه گذاشتند تا امور مربوط به محاسبات عددی ساده‌تر انجام شود. انواع ماشین حساب‌های موجود در بازار با کاربردهای مختلفی طراحی و تولید شده‌اند. قیمت ماشین‌ حساب شارپ نسبت به امکانات و کاربرد گسترده ای که دارد بسیار عالی است. این دستگاه یکی از بهترین و پرطرفدارترین مدل‌های موجود در ایران و جهان به‌شمار می‌رود که توسط شرکت «مادیران» گارانتی و به بازار عرضه شده است. ماشین حساب‌های شارپ در 3 دسته علمی- مهندسی، لامپی- نواری و رومیزی تولید شده‌اند و از قابلیت‌های متنوعی برخوردار هستند. محاسبات ساده جمع، تفریق، ضرب و تقسیم تا توابع مهم ریاضی و رسم نمودار توسط ماشین حساب‌های پیشرفته انجام می‌شود. اگر به دنبال یک مدل مناسب برای انجام محاسبات عددی ساده تا پیشرفته هستید، توصیه می‌کنیم به انتخاب نمونه‌های مختلف از میان انواع مدل‌ها با توجه به نیاز خود اقدام کنید. به منظور آشنایی بیشتر و خرید ماشین حساب شارپ، بهترین مدل های آن تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ماشین‌ حساب شارپ ارزان

مزایای خرید ماشین حساب شارپ

با توجه به توضیحات گفته شد، اگر شما هم تصمیم به خرید ماشین حساب مهندسی را دارید، می‌توانید به فروشگاه‌های مجاز سطح شهر مراجعه کنید و مدل مورد نظر خود را خریداری کنید. همچنین به منظور خرید اینترنتی محصول مورد نظر می‌توانید به فروشگاه‌‌ اینترنتی همگامان مراجعه کنید و مدل مدنظر خود را با کیفیت و قیمت مناسب همراه با گارانتی شرکت خریداری کنید. ماشین حسابهای شارپ یکی از محبوب‌ترین برندهای فعال در ایران و جهان به‌شمار می‌آیند و از ویژگی‌های منحصر به فردی برخوردارند که مشتریان را به خرید این نوع برند ترغیب می‌کند. از جمله مشخصات و مزایای برجسته و مشترک مدل‌های شارپ، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طول عمر و ماندگاری بالا
  • استحکام بسیار زیاد
  • تنوع طرح و رنگ

قیمت ماشین حساب شارپ

همان طور که گفته شد، این دستگاه یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین برندها در ایران و سراسر جهان است. محصولات این برند  با توجه به نوع مدل و طرح آن از قیمت‌های متفاوتی برخوردار هستند. بنابراین قیمت این مدل‌ها با توجه به نیاز شما و مدلی که انتخاب می‌کنید، متغیر خواهد بود. مهمترین عوامل موثر در قیمت ماشین حساب شارپ، می‌توان به مدل، استاندارد یا برنامه پذیر بودن، صفحه‌ نمایش و تعداد کاراکترها، ویژگی‌های منحصر به فرد دستگاه و ... اشاره کرد.  حال اگر به دنبال تهیه ماشین حساب برند شارپ هستید با انواع طرح‌ها و مدل‌ها در بازار مواجه خواهید شد که از محدوده قیمتی متنوعی برخوردار هستند. به طور کلی محدوده قیمت انواع مدل‌های شارپ در بازار برای 3 دسته اصلی از 35 هزار تومان تا 4 میلیون تومان متغیر خواهد بود.

بهترین ماشین حساب های شارپ

  1. مدل EL-531WH :این مدل جزو ماشین حسابهای مهندسی برند شارپ به شمار میآید و برای کسانی که به دنبال دستگاه قابل حمل هستند، گزینه مناسبی محسوب می‌شود. این مدل دارای 272 تابع است و در ابعاد  ×154.5 × 79.6  18.2 میلی‌متر طراحی و به بازار عرضه شده است. با استفاده از این مدل، می‌توان محاسبات مثلثاتی، آماری و... را انجام داد و امکان ذخیره مقادیر روی حافظه دستگاه وجود دارد. از دیگر مدل‌های علمی- مهندسی شارپ، می‌توان به EL-5250، EL-506w و... اشاره کرد.
  2. مدل  EL 2607P: این مدل جزو ماشین حساب‌های لامپی-نواری برند شارپ محسوب می‌شود و برای محاسبات حرفه‌ای گزینه مناسبی به‌شمار می‌آید. پرینتر دورنگ قرمز و مشکی روی این دستگاه تعبیه شده است که از سرعت چاپ4.3  خط در ثانیه برخوردار است و در ابعاد  78 × 327 × 221ميلي متر طراحی و تولید شده است. با استفاده از این دستگاه، می‌توان محاسبات مالیاتی، میانگین‌گیری، رند کردن و ... را انجام داد. از دیگر مدلهای ماشین حساب لامپی- نواری شارپ، می توان به CS-4194HC، CS-4194hc و ... اشاره کرد.
  3. مدل  EL-123N: این نوع جزو مدل‌های رومیزی برند شارپ به‌شمار می‌رود و برای انجام عملیات ریاضی پایه و محاسبات ابتدایی گزینه مناسبی محسوب می‌شود. این نوع ماشین حساب‌ها از یک نمایشگر تک رنگ برخوردار هستند و قابلیت جداسازی ارقام به صورت 3 عددی، فشردن 2 دکمه در آن واحد، پاک کردن آخرین ورودی و ... را دارند. از دیگر مدل‌های ماشین حساب رومیزی، می‌توان به CS-2130، EL-145 و ... اشاره کرد.

انواع ماشین حساب شارپ در بازار

شرکت ایرانی مادیران توسط گروه ماشین‌های اداری به عرضه ماشین حساب شارپ اقدام کرده است تا محصولاتی با کارایی بالا را به بازار عرضه کند. مدل‌های شارپ در 3 دسته زیر طراحی و تولید شده است که عبارتند از:

  1. علمی - مهندسی: این نوع برای استفاده مهندسان رشته مختلف طراحی شده است و از کارایی متنوع و پیشرفته‌ای برخوردار است. این مدل‌های مهندسی پیشرفته در محیط‌های آموزشی، فنی و مهندسی کاربرد دارند و از باتری قلمی برای تامین برق مصرفی استفاده می‌شود. این دستگاه در 2 نوع کلی استاندارد و برنامه پذیر (محاسبات پیشرفته) طراحی شده است. 
  2. لامپی- نواری: این نوع ماشین حساب لامپی- نواری برای انجام محاسبات حسابداری استفاده می‌شود و قابلیت چاپ اعمال حسابداری را دارد. این محصولات شارپ برای محیط‌های تجاری و فروشگاهی گزینه مناسبی محسوب می‌شوند و منبع تغذیه این مدل برق مستقیم (AC) است. ماشین حساب لامپی- نواری برند شارپ در 2 نوع 12رقمی و 14رقمی با قابلیت چاپ طراحی شده است. 
  3. مدل رومیزی: این دستگاه برای حسابدارها گزینه مناسبی به‌شمار می‌آید تا 4 عمل اصلی را به سادگی انجام دهند. این ماشین حساب‌ برای انجام عملیات پیچیده ریاضی طراحی نشده است و برای محیط‌های اداری و فروشگاه‌ها مناسب هستند. برق مصرفی این محصول از باتری و پنل خورشیدی تامین خواهد شد. این دستگاه در 3 نوع کلی استاندارد با تعداد کاراکتر 10،12و 14 رقمی طراحی شده است.