کیبورد بیاند

دسته بندی محصولات

خرید کیبورد بیاند

خیلی‌ها در طول روز ساعت‌ها با صفحه کلید خود کار می‌کنند و بنابراین مدل و کیفیت این محصول اهمیت زیادی برایشان دارد. انتخاب صفحه کیبورد کامپیوتر مناسب می‌تواند کاربران را در انجام امور مورد نظر به خوبی کمک کند. اگر به دنبال خرید یک صفحه کلید با قیمت مناسب و کارایی بالا هستید بیاند یکی از گزینه‌های مناسب است که به راحتی می‌توانید آن را از نمایندگی مورد نظر تهیه کنید. همچنین به علت وجود نمایندگی این شرکت موجب شده تا خدمات پس از فروش آن به شکل خوبی صورت گیرد و خیال‌تان راحت باشد. کیبورد بیاند از جمله صفحه‌ کلیدهای موجود در بازار است که مدل‌های مختلفی دارد و امروز می‌خواهیم بیشتر درباره آن صحبت کنیم.

قیمت کیبوردهای بیاند

راهنمای خرید کیبورد بیاند

تا امروز مدل‌های متنوعی از صفحه کلید Beyond وارد بازار شده است که بسته به نیاز و بودجه خود می‌توانید مدل‌های مختلف آن را خریداری کنید. به طور کلی هنگام خرید صفحه کلید باید حواستان به کیفیت ساخت، فاصله کلیدها، نور پس زمینه، رابط اتصال و... باشد. در ادامه بیشتر با انواع کیبورد بیاند آشنا می‌شویم. برای خرید هر کالایی در ابتدا بهتر است که با مشخصات و اطلاعات کلی محصولات ارائه شده توسط آن شرکت آشنا شویم و قابلیت‌های هر مدل را به خوبی بشناسیم. 

  • کیبوردهای دارای نور پس زمینه: اتصال این صفحه کلید از نوع سیم‌دار و رابط آن پورت USB است. همچنین ضد آب بوده و دارای نور پس زمینه است. 
  • کیبوردهای سیم دار همراه با ماوس: این مدل از صفحه کلید به همراه ماوس ارائه می‌شود و از ارتباط باسیم به همراه پورت USB بهره می‌برد. 
  • کیبورد بی سیم: این مدل از صفحه کلید از ارتباط بی‌سیم به همراه پورت USB بهره می‌برد. 
  • کیبورد بی سیم همراه با ماوس: این مدل از صفحه کلید به همراه ماوس ارائه می‌شود و از ارتباط بی‌سیم به همراه دانگل USB بهره می‌برد. 
  • کیبورد سیم دار ضد آب: اتصال این صفحه کلید ضدآب از نوع سیم‌دار و رابط آن پورت USB است. 

قیمت کیبورد بیاند

در تعیین قیمت هر محصولی، عواملی مختلف دخیل هستند. از کیفیت و سبک طراحی گرفته تا امکانات ویژگی‌های منحصربه‌فرد، همه و همه می‌تواند در بهای یک کالا موثر باشند. کیبوردهای Beyond نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با قیمت‌های مختلف در بازار به فروش می‌رسند. قیمت کیبورد بیاند با توجه به نوع آن متفاوت است؛ محدوده قیمتی کیبوردهای دارای نور پس زمینه از ۱۲۰ هزار تومان تا ۱۸۰ هزار تومان است. قیمت مدل‌های باسیم همراه با ماوس ۱۵۰ هزار تومان تا ۱۷۰ هزار تومان است. کیبوردهای بی‌سیم و مدل‌های بی‌سیم همراه با ماوس در محدوده قیمتی ۲۳۰ هزار تومان تا ۲۵۰ هزار تومان هستند. مدل‌های خانگی و اداری از ۸۰ هزار تومان تا ۱۹۰ هزار تومان هستند و صفحه کلید سیم‌دار ضد آب در محدوده ۱۴۰ تا ۱۵۰ هزار تومان هستند.

نمایندگی فروش کیبوردهای بیاند

فروشندگان زیادی محصولات مختلف کامپیوتری را در بازار به فروش می‌رسانند. برای این‌که بتوانید از اصالت کالای مورد نظر همچنین خدمات پس از فروش آن اطمینان حاصل کنید بهتر است محصول مورد نظر را از نمایندگی رسمی خریداری کنید. همگامان پویا نمایندگی رسمی خرید کیبورد بیاند در ایران است که به سادگی می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت رسمی این شرکت اقدام به خرید آنلاین مدل مورد نظر خود کنید.

مزایای کیبوردهای بیاند

از مزایا و ویژگی‌هایی که در همه مدل‌های این برند می‌توانید مشاهده کنید طراحی مناسب و زیبای آن است. این محصولات به شکلی طراحی شده که با سلیقه اکثر کاربران ایرانی سازگار است. همچنین طراحی صفحه کلیدهای بیاند در کمترین فضای ممکن صورت گرفته است که این قابلیت باعث می‌شود فضای کمی از میزکار شما را بگیرد. یکی از مزایا و ویژگی‌های خرید کیبورد بیاند که می‌توانید در هنگام خرید به خوبی متوجه شوید قیمت مناسب آن در برابر قابلیت‌هایی است که دارد. اگر بخواهیم به شکل بهتری این موضوع را عنوان کنیم باید بگوییم که مدل‌های این برند از ارزش بالایی برای خرید برخوردار بوده و خرید آن کاملا مقرون به صرفه است. تنوع محصولات از دیگر ویژگی‌های کیبوردهای بیاند است. یکی از ویژگی‌های هر برند داشتن تنوع در محصولات ارائه شده است. این موضوع می‌تواند دست مشتری را برای انتخاب گزینه مورد نظر با توجه به بودجه خود باز بگذارد که این ویژگی در کیبوردهای شرکت بیاند به خوبی دیده می‌شود.