بارکدخوان میوا

دسته بندی محصولات

خرید بارکدخوان میوا

مراکز مختلفی هستند که اقدام به خرید بهترین بارکدخوان فروشگاهی کرده‌اند، که در میان برندهای مختلف این محصولات میوا یکی از بهترین و شناخته شده‌ترین برندهای موجود در بازار است. میوا شرکتی ایرانی است که توانسته محصولات مختلف را در حوزه ماشین‌ های اداری روانه بازار کند. این شرکت با توجه به نیاز مشتریان خود انواع بارکدخوان میوا را به بازار عرضه کرده است که شما می‌توانید با توجه مدل‌های موجود گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. این دستگاه یکی از تجهیزات اداری به حساب می‌آید و شما باید برای خرید آن به فروشگاه‌های ماشین‌های اداری مراجعه کنید. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های آنلاین مانند همگامان پویا مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و این محصول را در مکان مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید.

خرید بارکدخوان های میوا

مزایای خرید بارکدخوان میوا

بارکدخوان‌های میوا دارای ویژگی‌ها و مزایای زیادی هستند که این برند را از سایر برندها متمایز می‌کند. در ادامه به معرفی برخی از مزیت های خرید بارکدخوان میوا می‌پردازیم.

 • سرعت عمل بالا در بارکدخوانی: یکی از کاربردهای اصلی بارکدخوان‌ها در فروشگاه‌ها است، جایی که در برخی از ساعت‌ها به‌قدری شلوغ است که سرعت عمل بالا در برخورد با مشتریان اهمیت بالایی دارد. فرض کنید مشتریان در صف هستند تا با دریافت فاکتور خرید هزینه کالای خریداری شده را پرداخت کنند، در این هنگام سرعت عمل بالا به نفع مشتری و فروشنده است. محصولات میوا با داشتن قابلیت بالا در سرعت عمل می‌توانند در چنین شرایطی به‌خوبی کار کنند.
 • سبک وزن بودن بارکدخوان‌های میوا: یکی از کاربردهای بارکدخوان‌ها در انبارهای کالا است. بزرگ بودن انبار و گستردگی وجود اقلام مختلف کالا موجب می‌شود که مسئولین انبار برای خواند بارکد از روی محصولات به نقاط مختلف رفته و عمل بارکدخوانی را انجام دهند. در چنین شرایطی سنگینی دستگاه بارکدخوان می‌تواند موجب ایجاد اختلال در کار شود. مدل‌های میوا در وزن پایین و سبکی تولید می‌شوند که یکی از مزایای خوب در این محصولات این شرکت به‌حساب می‌آیند.
 • کم حجم بودن بارکدخوان‌های میوا: یکی از مزیت‌های بزرگ مثبت هر دستگاه کم حجم بودن آن است. فرق نمی‌کند که از این دستگاه برای چه کاری می‌خواهید استفاده کنید، در یک فروشگاه شلوغ یا یک انبار بزرگ، کوچک و کم حجم بودن بارکدخوان می‌تواند به کارکنانی که با این وسیله کار می‌کنند کمک بزرگی کند. میوا توانسته این ویژگی خوب را هم در بارکدخوان‌های خود بگنجاند و این دستگاه‌ها را در اندازه‌های کوچک تولید کند.
 • طول عمر بالا: یکی از موارد مهم برای خریداران کالا در هر زمینه‌ای طول عمر بالای محصول است. مدل‌های میوا توانسته‌اند این خواسته کاربران را به‌خوبی برآورده کنند. استفاده‌کنندگان بارکدخوان‌های میوا می‌توانند این اطمینان را داشته باشند که با خرید این کالا یک محصول با طول عمر بالا را خریداری کرده‌اند.
 • دقت بالا: بالا بودن دقت هر بارکدخوانی می‌تواند از جمله موارد مهم باشد که هر مشتری به آن توجه می‌کند. دستگاه‌های میوا با دقت بالای خود منجر به سرعت عمل و سهولت در هنگام کار شده است. 
 • حفظ کیفیت کار در طول مدت زمان استفاده: یکی از گلایه‌هایی که اکثر دارندگان بارکدخوان‌ها دارند، کاهش کیفیت دستگاه بعد از یک مدتی است. خیلی از مدل‌ها پس از استفاده ضعیف شده و آن سرعت عمل و دقت اولیه را ندارند، اما بارکدخوان‌های میوا توانسته‌اند با حفظ کیفیت نظر کاربران را به‌خوبی جلب کنند.
 • خدمات پس از فروش مناسب: از جمله نکات مثبت قیمت بارکدخوان‌ میوا است که بسیار مناسب می باش.  خدمات پس از فروش آن هم  موجب می‌شود در هنگام خرید کاربران از یک انتخاب موفق اطمینان حاصل کنند و اقدام به انتخاب دستگاه از این شرکت کنند.

قیمت بارکدخوان میوا

بارکدخوان‌های میوا دارای مزایای متعددی از جمله کیفیت بالا در ساخت و طول عمر بالایی هستند که موجب رضایت کاربران شده است. اما از مزایای بارز و برتر این برند سرعت عمل بالا در کنار قیمت مناسب آن است که موجب شده این محصولات از سایر رقبا متمایز شود. در مورد خیلی از مزایای بارکدخوان‌های میوا صحبت کردیم، اما بدون شک یکی از مهم‌ترین مسائل برای هر خریداری قیمت کالا است که موجب می‌شود مشتریان و کاربران، یک برند یا محصول خاص را برای استفاده کردن انتخاب کنند. بارکدخوان‌های میوا با قیمت‌های مناسب خود باعث شدن کاربران بتوانند انتخاب‌های اقتصادی و مقرون به‌صرفه داشته باشند. همین امر موجب شده تا میوا دارای یکی از بزرگترین ویژگی‌ها یعنی همین مقرون به‌صرفه بودن باشد.

 • مدل لیزری بارکدخوان میوا را می‌توانید در محدوده کمتر از ۳۹۵۰۰۰ از فروشگاه‌های مختلف هم به‌صورت حضوری و هم به‌شکل اینترنتی از همگامان پویا خریداری کنید.
 • مدل‌ نوری تک بعدی میوا را هم می‌توانید با محدوده قیمتی پایین‌تر از ۴۸۰۰۰۰ تومان خریداری کنید.
 • مدل نوری دو بعدی میوا با محدوده قیمتی زیر ۱۳۰۰۰۰۰ تومان برای کاربران در دسترس است.
 • مدل خطی میوا هم با محدوده قیمتی ۲۲۰۰۰۰ تومان تا ۸۲۰۰۰۰ تمان برای افرادی که این طیف بارکدخوان نیاز دارند در دسترس است.

بهترین بارکدخوان های میوا در بازار

در گذشته اکثر بارکدخوان‌ها به شکل لیزری در بازار عرضه می‌شدند اما در حال حاضر در کنار مدل‌های لیزری مدل نوری آن هم به بازار عرضه شده است. شرکت میوا هم توانسته با ارائه انواع بارکدخوان لیزری و نوری نیازهای کاربران را در این زمینه بر طرف کند. اما نوع دیگری از بارکدخوان میوا نیز در بازار موجود است که یا به‌صورت یک بعدی کار می‌کنند یا به‌ شکل دو بعدی. میوا در این بخش هم به‌خوبی توانسته بازار را پوشش دهد و با تولید انواع بارکدخوان‌های یک و دو بعدی در زمینه پیشرو باشد. در مجموع بارکدخوان‌های میوا در ۴ مدل تولید می‌شوند که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

 1. MBS 6700-2D: این مدل یکی از نمونه‌ها دوبعدی موجود میوا و یکی از بهترین مدل‌های بازار است. سرعت بالا در کنار قدرت خوانایی بالای بارکد از ویژگی‌های این محصول است.
 2. MBS 468: این مدل یکی از پرکاربردترین مدل‌های میوا است که با توجه به قیمت و همچنین سرعت بالای آن از طرفداران بسیاری برخوردار است.
 3. MBS 3615: از این دستگاه بیشتر برای فروشگاه‌ها استفاده می‌شود. سبکی و کوچک بودن این وسیله از جمله مزایای آن است که برای مشاغلی مانند سوپر مارکت‌ها استفاده از آن را مناسب کرده است.
 4. MBS 1750: اگر یک کسب‌وکار کوچک دارید می‌توانید این مدل را انتخاب کنید. این مدل از بارکدخوان‌های میوا به علت داشتن قیمت مناسب و کوچک بودن آن بسیار برای کارهای کم حجم و سبک مناسب است.