پرینتر الیوتی

دسته بندی محصولات

خرید پرینتر الیوتی 

بسیاری از افراد برای شرکت یا مصرف شخصی خود دنبال یک پرینتر خوب می‌گردند. یکی از بهترین شرکت‌ها که پرینترهای با کیفیت می‌سازد، شرکت الیوتی است. این کمپانی یکی از مهمترین تولیدکنندگان چاپگرهای روی کارت PVC است. برند ایتالیایی که سال تاسیس آن به 1908 بر می‌گردد و یکی از تولیدکنندگان مهم ماشین‌های اداری در دنیا از جمله پرینترهای سوزنی است. پرینتر اولیوتی به ویژه  پرینتر های سوزنی این برند اولین چاپگرهای نقطه ماتریسی در دنیا محسوب می‌شوند که دو مدل خطی و ماتریسی دارند و اسناد را به صورت سیاه و سفید چاپ می‌کنند.

این برند محصولات متنوعی در بازار دارد که می‌توانید بسته به نیاز و بودجه خود خریداری کنید. اکثر بانک‌ها، سازمان‌ها و اداره‌های دولتی از چاپگرهای سوزنی این شرکت که بالاترین کیفیت را دارند، استفاده می‌کنند. به عبارت دیگر کاربرانی که دنبال کیفیت هستند چاپگرهای این برند را انتخاب می‌کنند. اما چه چیزی باعث افزایش کیفیت پرینترهای این شرکت شده است؟

پرینتر اولیوتی ارزان

مزایای خرید پرینترهای سوزنی الیوتی

این شرکت پرینترهای مخصوص چاپ چک نیز تولید کرده است. از مزایای آن‌ها می‌توانیم به اندازه کوچک اشاره کنیم که مناسب محیط‌های کاری با فضای کوچک است. چنین پرینترهایی سرعت چاپ بسیار بالا و وزن مناسب دارند. از مزایای دیگر آن‌ها می‌توانیم به استفاده از فناوری دو طرفه و 9 پین اشاره کنیم. قابلیت دیگر پرینتر اولیوتی استفاده از هد سوزنی است تا به راحتی انواع بلیط‌ها، فرم‌ها و فیش‌های بانکی و نسخه‌های دارویی را چاپ کنید. مدل‌های معمولی پرینترهای اولیوتی حتی از سیستم‌ عامل‌های مختلف پشتیبانی می‌کنند و با سرعت چاپ 315 کاراکتر در هر ثانیه و دقت 360 در 360 dpi نیازهای شما را به خوبی جوابگو هستند. این پرینترها، قابلیت چاپ یک سند اصلی و 4 نسخه کپی را نیز دارند. 

سپس به پرینترهای قدرتمندتر این شرکت می‌رسیم که بیشتر در مراکزی مانند بیمارستان استفاده می‌شوند که حجم کاری آن‌ها بسیار بالا است. چنین پرینترهایی ورودی مناسب برای پشتیبانی از کاغذ با پهنا 245 میلی‌متر دارند و کاربران همچنین از آن‌ها می‌توانند برای پرفراژ دفترچه بیمه، پرفراژ نسخه دارو، پرفراژ چک و پرفراژ گذرنامه استفاده کنند. ولی مزیت بارز این دست از پرینترها میزان عمر ریبون 10 میلیون کاراکتر است تا تضمینی برای ماندگاری بلند مدت آن‌ها حتی با حجم استفاده بالا باشد. از جمله مزایای خرید پرینتر اولیوتی شامل:

  • سرعت چاپ بالا و کیفیت مناسب
  • امکان فارسی‌سازی سخت‌افزاری
  • امکان چاپ دو طرفه
  • اندازه جمع‌وجور و مناسب هر فضا
  • قیمت پرینتر اولیوتی
  • ماندگاری بالا 

برای اطمینان از کیفیت دقت چاپ 360 در 240 dpi است و امکان چاپ روی نسخه اصلی و 6 نسخه کپی نیز وجود دارد. کاربران همچنین می‌توانند به کمک درگاه‌های یواس‌بی، rs232 و Parallel پرینتر را به کامپیوتر وصل کنند. مزیت قابل توجه دیگر پرینترهای حرفه‌ای‌تر اولیوتی مجهز بودن به حسگر تشخیص ضخامت برگه است و در مقایسه با مدل‌های ابتدایی‌‎تر نیز وزن بالاتری دارند.  شرکت اولیوتی برای کاربرانی که نگران مسائل امنیتی نیز هستند، راه‌حلی در نظر گرفته است. بعضی از مدل‌های لیزری این شرکت از یک کیت امنیت داده استاندارد (Date Security Kit) استفاده می‌کنند که به کاربر توانایی فعالسازی رمزنگاری داده‌ها را می‌دهد.

قیمت پرینتر الیوتی 

نکته بسیار مهمی که باید موقع خرید پرینترهای اولیوتی در نظر بگیرید حجم استفاده و بودجه است. پرینترهای این شرکت در بازار با تنوع بالایی دیده می‌شوند. شروع محدوده قیمت پرینتر اولیوتی در مدل‌های معمولی‌تر از 2.5 میلیون است و سپس به محصولات رده‌‍ بالاتر این شرکت می‌رسیم که از 4 میلیون قیمت آن‌ها شروع می‌شود و حتی به بالای 5 میلیون می‌رسد. پرینترهای لیزری رنگی A4 این شرکت نیز مجهز به نمایشگر لمسی جدید 7 اینچی هستند تا کاربر به راحتی بتواند کارهای خود را انجام دهد. نکته دیگری که اولویتی در تولید محصولاتش رعایت می‌کند پایداری محیطی، مصرف پایین انرژی، پایین نگه داشتن صدای پرینترها هنگام کار و همچنین کاهش هزینه‌های جاری است. بد نیست بدانید که با اضافه شدن قابلیت ها در مدل های جدید قیمت پرینتر الیوتی هم به همین نسبت افزایش خواهد داشت.

نمایندگی پرینتر اولیوتی

بسیاری از افراد هنگام خرید پرینتر سردرگم هستند، آن‌ها از حجم استفاده و یا بودجه خود باخبر هستند ولی تنوع محصولات در بازار و ظهور برندهای جدید باعث سرگردانی آن‌ها می‌شود. گاهی اوقات کاربران حتی با برندهای معتبر آشنا نیستند و متاسفانه به دلیل ناآگاهی اولین پرینتری را که با بودجه‌شان همخوانی داشته باشد، می‌خرند. فروشگاه اینترنتی همگامان پویا با بیش از 20 سال فعالیت در حوزه محصولات کامپیوتری توانسته است نام خود را به عنوان یکی از معتبرترین نمایندگان پرینتر اولیوتی مطرح کند. تیم مجرب کارشناسی این سایت به تمامی سوال‌های کاربران پاسخ می‌دهند و آن‌ها را در انتخاب یک محصول مناسب راهنمایی می‌کنند. کیفیت خدمات و تیم حرفه‌ای قوی این فروشگاه که عضو شورای عالی انفورماتیک است نکات قوت‌شان محسوب می‌شود و برگشت مشتریان برای خرید مجدد از این فروشگاه مهر تایید اعتبار آن است.