شارژر خورشیدی انکر

دسته بندی محصولات

خرید شارژر خورشیدی انکر

آیا تا به حال فکر کرده‌اید که می‌توانید با انرژی خورشیدی گوشی خود را شارژ کنید؟ بله امروزه تکنولوژی و فناوری پیشرفت زیادی کرده است و حتی می‌توان از قدرت خورشید برای شارژ کردن گوشی و لوازم الکترویکی خود استفاده کرد. خرید شارژر خورشیدی انکر یکی از محصولات کاربردی بازار است که باتری گوشی را تامین می‌کند و آن را شارژ خواهد کرد. زمانی که در طبیعت هستید و تفریح می‌کنید، این محصول کمک زیادی می‌کند و باتری دوربین عکاسی و گوشی شما را تامین می‌کند.

شارژر خورشیدی انکر ارزان

مزایای خرید شارژرهای خورشیدی انکر

انکر یکی از بهترین و برجسته‎ترین تولید کنندگان انواع شارژرها است. شارژر خورشیدی همراه از جمله محصولات برتر این شرکت محسوب می‌شود که مجهز به تکنولوژی‌های روز دنیا است. باید گفت که داشتن دو درگاه خروجی از ‌مهم‌ترین این ویژگی‌ها به شمار می‌آید. این دو درگاه خروجی به کاربر اجازه می‌دهد به طور همزمان دو دستگاه را شارژ کند و نگران شارژ دستگاه‎های خود نباشد. از دیگر ویژگی‌های خرید شارژر خورشیدی انکر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از ویژگی‌های عالی این دستگاه این است که قابلیت حمل آسانی دارد و با قرار دادن روی کیف می‌توان آن را حمل کرد.
  • این محصول با بیشتر دستگاه‌ها سازگار است و می‌تواند بیشتر گوشی‌ها اندرویدی، دوربین‌ها و حتی تبلت‌ها را شارژ کند.
  • از دیگر ویژگی‌های این دستگاه این است که شدت جریان و توان خروجی را افزایش می‌دهد. البته باید گفت که این دستگاه قابلیت افزایش سرعت شارژ را دارد. 
  • این محصول مجهز به سیستم تشخیص هوشمند است که قابلیت تشخیص شدت جریان را دارد.
  • توان خروجی این محصول به اندازه 1، 2، 2.4 و 1.5 آمپر است و قابلیت اتصال به ولتاژهای 5، 9 و 12 ولت را دارد که این موضوع روی قیمت شارژر خورشیدی انکر تاثیر می گذارد.
  • طراحی به کار رفته در این محصول بسیار زیبا و دارای 4 بخش متفاوت است. هر 4 قسمت این شارژر خورشیدی را می‌توان تا کرد و روی هم قرار داد.
  • این محصول دارای دو درگاه خروجی است که شدت جریان را برای شارژ دو دستگاه تنظیم می‌کند.
  • سه سطح از 4 قسمت این شارژر دارای پنل‌های خورشیدی هستند که سطح تماس با نور را افزایش می‌دهند.
  • البته نباید نگران افتادن این شارژر از روی کیف خود باشید، چرا که در چهار قسمت آن چهار حلقه فلزی وجود دارد که قابلیت اتصال به کیف کاربر را دارند و اصلا نخواهد افتاد.
  • یکی دیگر از قابلیت‌های منحصربه‌فرد این محصول این است که مجهز به یک جیب کوچک برای قرارگیری موبایل شده است. با وجود این جیب می‌توانید گوشی خود را در آن قرار دهید و نگران افتادن آن در زمان شارژ نباشید.

قیمت شارژر خورشیدی انکر

این محصول یکی از بی‌نظیرترین محصولات موجود در بازار است که رقیبی ندارد. طیف قیمت شارژر خورشیدی انکر متفاوت است و بر اساس ویژگی‌های مختلف تعیین می‌شود. کارایی، دقت، سرعت و عملکرد خوب بر روی قیمت این محصول تاثیر می‌گذارد و آن را یک محصول محبوب برای کوه‌نوردان، گردشگران و طبیعت‌دوستان می‌کند. مدل‌های مختلفی از این نوع شارژر خورشیدی در بازار وجود دارد که می‌توان به مدل‌های A2421011 PowerPort، مدل A2422 PowerPort، مدل A2421 PowerPort و ... اشاره کرد. قیمت این محصول از 700 هزار تومان شروع می‌شود و تقریبا تا 1 میلیون تومان نوسان دارد. ویژگی‌ها و قابلیت‌ها تاثیر زیادی بر روی قیمت شارژر خورشیدی انکر می‌گذارند. این محصول با گارانتی 18 ماهه ارائه می‌شود و می‌توان با خیالی راحت از آن استفاده کرد. 

نمایندگی فروش شارژر خورشیدی انکر

تنوع محصولات شارژر خورشید در بازار بسیار زیاد است و متاسفانه باید گفت که امروزه افراد متقلب اقدام به تولید محصولات تقلبی به نام برندهای مختلف کرده‌اند. این محصولات تقلبی کارایی، کیفیت و دوام محصولات اصلی را ندارند و آسیب زیادی به دستگاه‌های شما می‌رسانند. خوشبختانه همگامان پویا به عنوان نماینده محصولات شارژر خورشیدی شرکت انکر را به فروش می‌رساند و دیگر نیازی نیست نگران محصولات تقلبی باشید. پس برای خرید محصولات انکر و این شارژر خورشیدی به سایت hpooya.com مراجعه کنید و یک محصول با کیفیت خریداری کنید.