پایه نگهدارنده موبایل انکر

دسته بندی محصولات

خرید پایه نگهدارنده موبایل انکر

هولدر موبایل انکر دارای انواع مختلفی است این محصولات قابلیت نگهداری گوشی با استفاده از گیره‌های مغناطیسی و سیلیکونی را دارا هستند. استفاده از این ابزار می‌تواند در زمان رانندگی از اهمیت بالایی برخوردار باشد. نگه داشتن گوشی در دست، هنگام رانندگی خطرناک است و ممکن است، باعث تصادف شود. استفاده از پایه نگهدارنده موبایل انکر و انواع محصولات تولید شده توسط این کمپانی می‌تواند با نگهداری از تلفن همراه از خستگی دست هم جلوگیری کند.

کسانی که مسافت‌های طولانی با خودرو به مسافرت می‌روند نیاز دارند تا با استفاده از گوشی خود را سرگرم کنند، به شبکه‌های اجتماعی سر بزنند و فیلم نگاه کنند، نگهدارنده مناسب باید بتواند به گونه‌ای گوشی را در معرض دید راننده یا سایر سرنشینان قرار دهد که گردن او خسته نشود و حواس راننده نیز پرت نشود. از سوی دیگر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی نیز از مشتریان اصلی این نگهدارنده‌ها هستند.

پایه نگهدارنده موبایل انکر ارزان

مزایای خرید پایه نگهدارنده موبایل انکر 

می‌توانید نگهدارنده را در روی شیشه اتومبیل خود نصب کنید. روش متصل شدن این محصولات به شیشه خودرو استفاده از فناوری ساکشن است. قسمتی از این سیستم که گوشی را در درون خود نگه می‌دارد و قسمتی که به شیشه ماشین می‌چسبد از سیلیکون ساخته شده است. انواع پایه نگهدارنده گوشی قابلیت چرخش از 265 تا 365 درجه را دارا بوده و کار استفاده از آن را برای راننده آسان کرده است. امکان چرخش این وسیله به صورت افقی و عمودی فراهم بوده و بعد از قرارگیری در جهت مناسب قابلیت قفل کردن چرخش دارد. جنس بدنه هولدرها از پلاستیک ساخته شده و نوع پایه آن پنجره‌ای است.

استفاده از طراحی مناسب در ساخت پایه نگهدارنده موبایل انکر باعث شده است تا این دستگاه‌ها در برابر ضربات دست مقاوم باشند و حالت خود را از دست نداده و نشکنند. این نگهدارنده‌ها به صورت محکم گوشی را درون خود نگه می‌دارد و در صورت برخورد ضربه یا سرعت بالای ماشین گوشی را ول نمی‌کند. البته هر وسیله‌ای محدودیت‌های خود را دارد و در صورتی که گوشی شما سنگین باشد در سرعت‌های بالا باید کمی احتیاط کنید.

محصولات این برند، قابلیت نگهداری تلفن موبایل در عرض مختلف از 2 تا 6 اینچ را دارا هستند. از طریق اهرم‌های نصب شده در این محصولات می‌توان دهانه آن را به اندازه عرض گوشی باز کرد و گوشی را درون آن مهار کرد. استفاده از جنس سیلیکون برای نگهداری گوشی باعث شده است تا از ایجاد خط یا خش روی گوشی جلوگیری شود. با طراحی توپی بازوی نگهدارنده طراحان موفق شده‌اند زاویه دید نامحدودی را برای گوشی نصب شده روی آن به ارمغان بیاورند. انکر توانسته است با برخی تکنیک‌ها امکان نصب برخی نگهدارنده‌های خود را روی دریچه کولر نیز فراهم کند.

قیمت پایه نگهدارنده موبایل انکر در بازار

نگهدارنده گوشی با نگه داشتن گوشی در برابر راننده کمک می‌کند تا راننده بتواند از طریق مسیریاب‌ها و نقشه‌های موجود در گوشی مسیر خود را به درستی پیدا کند از این لحاظ وجود هولدر در خودرو لازم است و پرداخت هزینه آن توجیه می‌شود. روش نگه داشتن گوشی روی هولدر یکی از عوامل تاثیر گذاری روی قیمت محصولات انکر است. استفاده از فناوری مغناطیسی نگهداری گوشی از روش‌های نوین این سیستم‌ها است و وجود آن می‌تواند باعث افزایش قیمت این محصول شود.

انکر تمام تلاش خود را برای استفاده از علم روز در به روز رسانی محصولات خود انجام داده و با افزودن نگهدارنده‌های سیلیکون به منظور مهار گوشی در برابر راننده بر ارزش هولدرهای خود افزوده است. استفاده از جنس مقاوم در ساخت بدنه پایه نگهدارنده موبایل انکر از عوامل مهمی است که می‌تواند باعث افزایش قیمت پایه نگهدارنده گوشی انکر شود. انواع نگهدارنده موبایل انکر با ویژگی‌های متنوعی به بازار عرضه می‌شود و برای سلیقه‌های مختلف با قیمت‌های متناسب عرضه می‌شود. این محصولات در سطح بازار با بازه قیمتی 60 تا 80 هزار تومان به فروش می‌رسند و افراد می‌توانند با مطالعه مزایای آن اقدام به خرید کنند.

نمایندگی پایه نگهدارنده گوشی انکر

خرید هولدر گوشی از طریق یک نمایندگی معتبر می‌تواند شما را از تطابق ویژگی‌های محصول با مشخصات گفته شده مطمئن کند. شرکت همگامان پویا با داشتن تجربه کاری بالا در زمینه هولدر موبایل می‌تواند گزینه خوبی برای خرید این محصول باشد. انتخاب پایه نگهدارنده موبایل انکر با توجه به اینکه امنیت گوشی را حفظ می‌کند باید از طریق نمایندگی‌های مجاز محصول صورت بگیرد. محصول مناسب باید بتواند در برابر عوامل مختلف محیطی قابلیت‌های خود را حفظ کند و با افزایش سرعت و دما بتواند گوشی را در جهت مناسب دید راننده ثابت نگه دارد. همگامان پویا با برخورداری از نمایندگی شرکت انکر توانسته محصولات این شرکت را با قیمت مناسب به مشتری‌های خود عرضه کرده و رضایت آنان را جلب کند. ضمنا این شرکت دارای خدمات پس از فروش برای محصولات فروخته شده است و جنس خود را با تضمین به مشتریانش عرضه می‌کند.