دستگاه کپی کانن

دسته بندی محصولات

خرید دستگاه کپی کانن

داشتن دستگاه کپی خوب و پیشرفته، به سرعت انجام‌ کارهای مختلف که مربوط به امور اداری است کمک می‌کند. دستگاه کپی کانن یکی از با کیفیت‌ترین و بهترین انواع موجود در بازار است که می‌توانید مدل‌های مختلف آن را خریداری کنید. در این محصول شما را بیشتر با انواع مدل‌های این برند و ویژگی‌های آن آشنا می‌کنیم. این دستگاه‌ها از جمله تولیدات شرکت کانن هستند که با بهره‌گیری از تازه‌ترین فناوری‌های روز دنیا تولید می‌شوند و در مدل‌های مختلف در دسترس عموم قرار می‌گیرند. راندمان بالا، عملکرد مطمئن، قیمت مناسب و بهره‌برداری چند منظوره از شاخص‌ترین ویژگی‌های این محصولات است. چاپگر کانن انواع مختلفی دارد که با توجه به نیاز و بودجه خود می‌توانید مدل موردنظرتان را خریداری کنید.

قیمت دستگاه چاپگر کانن

مزایای خرید دستگاه کپی کانن

محصولات کمپانی ژاپنی کانن ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارند که همواره ثابت بوده و باعث شده است فروش خوبی را تجربه کنند. خرید دستگاه کپی ارزان این برند نیز از این قاعده مستثنی نیست و مزایای خرید این محصولات عبارت است از:

 • بالا بودن حداکثر تعداد کپی متوالی
 • بالا بودن توان دستگاه و به تبع آن تناوب استفاده از آن 
 • امکان برخورداری از کپی رنگی/تک رنگ
 • وجود دستگاه‌های متنوع با سایز پرینت مختلف
 • بالا بودن سرعت کپی بر حسب نیاز و نوع دستگاه انتخابی 
 • وضوح تصویر بالا
 • ظرفیت متنوع حافظه برحسب نیاز و نوع دستگاه انتخابی
 • برترین قابلیت بزرگ نمایی برحسب نیاز و نوع دستگاه انتخابی
 • امکان چاپ دوروی خودکار
 • گرم شدن دستگاه در کم‌ترین زمان ممکن
 • وجود پورت USB، Ethernet
 • ظرفیت بالای سینی 
 • شبکه بی سیم
 • بهره مندی از تجهیزات جانبی اختیاری
 • مصرف پایین انرژی

قیمت انواع دستگاه کپی کانن

دستگاه های کپی کانن با کیفیت عالی و امکانات رقابتی نظر طیف گسترده‌ای از کاربران را به خود جلب کرده و سهم بزرگی از بازار خرید و فروش این محصولات را به خود اختصاص داده است. بدیهی است که قیمت این دستگاه هم درست مانند سایر محصولات مشابه از عوامل گوناگونی تأثیر می‌گیرد. بدیهی است که تنوع این دستگاه‌ها موجب می‌شود تا از قیمت‌های گوناگونی هم برخوردار باشند. در حال حاضر، انواع موجود چاپگر کانن در ایران از قیمت تقریبی 6 میلیون تا 19 میلیون تومان برخوردار هستند. در ادامه به مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار بر قیمت دستگاه کپی کانن اشاره خواهیم کرد:

 1. سال ساخت: سال تولید این محصول معرف نوع فناوری‌های به کار رفته در آن است. البته محصولات مختلف این شرکت برحسب نیاز مخاطب متنوع بوده و از فناوری‌های گوناگونی برخوردار هستند. بدیهی است که به کار گیری فناوری‌های پیشرفته در انواع محصولات این برند به افزایش بازدهی و توان محصول و همچنین به ارتقای کیفیت آن کمک کرده و از عوامل تعیین کننده قیمت خواهد بود.
 2. برخورداری از تجهیزات جانبی: داشتن یا نداشتن برخی تجهیزات جانبی از قبیل، دوبلکس، اسکنر، ای دی اف، صفحه نمایش لمسی و مقدار حافظه در قیمت گذاری موثر هستند.
 3. ابعاد دستگاه: چاپگر کانن دارای انواع مختلفی است. به طور معمول، کاربران محصول مناسب را بر حسب نیاز خود تهیه می‌کنند. بنابراین، ابعاد دستگاه (رومیزی، خانگی، اداری و …) نیز از جمله مشخصات کلیدی در تعیین قیمت به شمار می‌رود.
 4. سایز کپی: این محصولات بسته به سایز کپیA3, A4, A5, B4, B5, Legal, Letter, Ledger, Executive, Statement از قیمت‌های متنوعی برخوردار هستند.
 5. نوع چاپ: توانایی این محصول در ارائه کپی تک رنگ، رنگی یا هر دو نیز از جمله موارد دیگری است که در تعیین قیمت موثر است.
 6. سرعت چاپ: سرعت چاپ یا تعداد کپی در هر دقیقه یکی از عوامل تأثیر گذار در تعیین قیمت دستگاه کپی کانن است. به این معنی که بالا بودن سرعت چاپ به منزله افزایش قیمت این محصول خواهد بود.

نمایندگی فروش دستگاه کپی کانن

شرکت همگامان پویا (hpooya) نماینده رسمی فروش محصولات کانن در تهران است. این شرکت یکی از بهترین مراجع تخصصی عرضه محصولات دیجیتال و لوازم الکترونیکی است که فروش اینترنتی انواع دستگاه کپی کانن را نیز بر عهده دارد. شما می‌توانید مدل مورد نظر خود را بعد از مقایسه انتخاب کرده و با قیمت و گارانتی مناسب خریداری کرده و در محل خود دریافت کنید. با در نظر گرفتن کیفیت عالی و ویژگی‌ها و مشخصات برجسته انواع مختلف این دستگاه‌ها به کاربران و علاقه‌مندان توصیه می‌شود تا این محصولات را برگزینند.