بارکدخوان دیتا لاجیک

دسته بندی محصولات

خرید بارکدخوان دیتا لاجیک

تمامی فروشگاه‌هایی که در ایران فعالیت می‌کنند با نام دیتا لاجیک به عنوان معروف‌ترین برند بارکدخوان آشنا هستند. این شرکت ایتالیایی به کیفیت و فناوری انواع مختلف دستگاه‌های بارکدخوان مانند انواع صنعتی، فروشگاهی و غیره با کیفیت بالا مشهور است. امروزه بسیاری از فروشگاه‌ها در زمان تاسیس خود خرید بارکدخوان فروشگاهی را در اولویت قرار می‌دهند و بارکدخوان دیتا لاجیک در کشورهای زیادی از جمله ایران نمایندگی دارد. علت این تصمیم استفاده محصولات این شرکت از جدیدترین فناوری‌های روز و تولید محصولات متنوع براساس نیاز کاربران گوناگون است.

نکته‌ای که باعث متمایز کردن خرید بارکدخوان دیتا لاجیک در مقایسه با محصولات مشابه شده است، عملکرد این شرکت در سطح جهانی است. این شرکت یک پیشرو در خواندن و ضبط داده‌ها در بازار اتوماسیون صنعتی به شمار می‌رود و با توجه به داشتن 12 مرکز تحقیقاتی که بیش از 350 مهندس را به کار گرفته‌اند بیش از 1100 اختراع را تا الان ثبت کرده است و در محصولات خود از آن‌ها استفاده می‌کند. همین قضیه و استفاده از کیفیت بالای اسکن باعث شده است در بیش از یک سوم فروشگاه‌ها، فرودگاه‌ها و مراکز خدمات پستی از مدل‌های این شرکت استفاده شود.

خرید بارکدخوان دیتا لاجیک ارزان

مزایای خرید بارکدخوان دیتا لاجیک

بارکدخوان‌های این برند کیفیت دوربین حرفه‌ای، قدرت خواندن راحت بارکدهای عریض و اسکن با کیفیت بالا دارند و همچنین از فناوری‌های نوری و دو بعدی استفاده می‌کنند تا بارکدخوان‌های دیتا لاجیک جزو سریع‌ترین و قدرتمندترین سیستم‌های بارکد اسکنر در دنیا به شمار روند. بارکدخوان‌های خطی این شرکت به محبوبیت خود در صنعت جمع‌آوری خودکار داده‌ها ادامه می‌دهند. این مدل‌ها محدوده اسکن بسیار عریض و عمق بالا دارند تا کاربر بتواند به راحتی بارکدهای عریض را از فاصله کم اسکن کند. 

اسکن مرئی از این مدل‌ها، محصولی کاربردی و آسان ساخته است و سرعت اسکن به کمک الگوریتم اسکن بارکد پیشرفته افزایش یافته است. مزایای دیگر محصولات دیتا لاجیک اندازه کوچک، وزن کم و ماندگاری بالا است. مدل‌های جدید همچنین قابلیت اسکن کد از طریق نمایشگر گوشی‌های همراه را دارند. دیتالاجیک همچنین بارکدخوان‌های نوری و تک بعدی به بازار وارد کرده است که قابلیت 400 اسکن در ثانیه دارند. این محصولات از فاصله زیر 45 سانتی‌متر می‌توانند به صورت خودکار و تک کلیدی بارکد را بخوانند.

بسته به قیمت بارکدخوان دیتا لاجیک بعضی از مدل‌ها مجهز به درگاه‌های ارتباطی کیبوردی، یواس‌بی و سریالی هستند و طراحی ارگونومیک تولیدات این برند نه تنها باعث استفاده ساده از آن‌ها شده است، بلکه کاربر در طول روز از کار با بارکدخوان‌ها خسته نمی‌شود. از جمله سایر مزایای مدل‌های دیتالاجیک که آن را از محصولات مشابه متمایز کرده است توانایی آن‌ها در خواندن بارکدهای عریض و طولانی است که روی قبض‌ها، فیش‌ها و شناسه محصولات می‌بینیم. این قابلیت باعث می‌شود محصولات این شرکت در مقایسه با مدل‌های Full Area که عرض و عمق اسکن کوتاه دارند برتر باشند.  همچنین به بارکدخوان اجازه می‌دهد از فاصله کم چنین بارکدهایی را اسکن کند. محصولات این شرکت همچنین خط اسکن باریک و واضح دارند تا استفاده از آن ساده شود. بعضی از مدل‌ها نیز سیستم بی‌سیم Star 2.0 برای ارتباطات رادیویی دارند.

قیمت بارکدخوان دیتا لاجیک

تنوع بالای محصولات این برند باعث گوناگونی قیمت نیز شده است تا تمامی کاربران براساس بودجه و نیاز خود بتوانند بهترین محصول را انتخاب کنند. محدوده قیمت بارکدخوان دیتا لاجیک برای مدل‌های معمولی بین 800 هزار تومان تا یک میلیون تومان است که در مدل‌های پایه‌دار قابل تنظیم حتی به 1.150.000 تا 1.300.000  می‌رسد. کاربرانی که بودجه بیشتری دارند و به دنبال خرید یک محصول توانمندتر هستند می‌توانند تا 3.500.000 تومان برای مدل‌های تک‌بعدی هزینه کنند. همچنین اگر مسئولیت فروشگاه‌های بزرگ و پر مصرف را برعهده دارید دیتالاجیک محصولاتی با قیمت بالای 5 میلیون تومان را نیز وارد بازار کرده است. 

نمایندگی فروش بارکدخوان دیتا لاجیک

نیاز هر فروشگاه یا محیط‌هایی که با بارکد سر و کار دارند خرید یک بارکدخوان خوب است. اما وجود محصولات متنوع در بازار که گاهی اوقات تنها با نام مشابه یک برند معروف قصد کپی دارند، خریداران را آشفته کرده است و ممکن است محصولی بخرند که کیفیت پایینی داشته باشد. بنابراین اطمینان به فروشگاه‌های مختلف اینترنتی در بین کاربران به یک دغدغه تبدیل شده است. فروشگاه اینترنتی همگامان پویا به عنوان یکی از نمایندگی‌های معتبر فروش بارکدخوان دیتا لاجیک اطمینان لازم را به بازدیدکنندگان خود داده است که می‌توانند خریدی امن را تجربه کنند. استفاده از نیروی کاری زبده، با تجربه و با اطلاعات بالا در این مجموعه و همچنین کسب نمادهای اعتماد گوناگون باعث شده است به تمامی نیازهای کاربران رسیدگی شود و آن‌ها با آگاهی کامل بهترین محصول را براساس نیاز خود انتخاب کنند.