دستگاه فکس پاناسونیک

دسته بندی محصولات

خرید فکس پاناسونیک

باوجود گسترش انواع راه‌های ارتباطی، هنوز هم یکی از روش‌های ساده و پرکاربرد دریافت و ارسال اطلاعات در اکثر شرکت‌ها و ادارات فکس محسوب می‌شود. چنانچه به‌منظور خرید فکس چرخی در بازار زده باشید، متوجه خواهید شد یکی از گزینه‌های نام‌آشنا در این حوزه، دستگاه فکس پاناسونیک است که در انواع مختلف کربنی، حرارتی و لیزری در بازار یافت می‌شود.

قیمت فکس پاناسونیک

راهنمای خرید دستگاه فکس پاناسونیک

مسئله مهم این است که نیاز خود را به‌درستی شناسایی کنید و در میان مدل‌های متنوع این شرکت انتخاب درستی داشته باشید. برای مثال آیا نیاز دارید تا از این دستگاه برای کپی کردن برخی از اسناد نیز استفاده شود؟ یا قصد انجام مکالمات تلفنی هم با ارزانترین دستگاه فکس که به بودجه شما بخورد را دارید؟ منشی تلفنی و ذخیره‌سازی فکس‌های دریافتی چطور؟ اگر شرکت شما بخش قابل‌توجه‌ای از تبادل اطلاعاتش را از طریق دستگاه فکس انجام می‌دهد، بهتر است از مدل‌هایی استفاده کنید که نه‌تنها سرعت مودم بالایی دارد، بلکه از ویژگی ADF یا تغذیه خودکار نیز بهره ببرد. برخی از مشخصات فنی فکس‌ها را که در هنگام خرید فکس پاناسونیک باید به آن‌ها دقت کرد، مشاهده می‌کنید:

 • تکنولوژی‌های جدید چاپ
 • حافظه فکس که بیانگر نگه‌داشتن تعداد فکس‌های دریافتی است
 • امکان استفاده به‌صورت تلفکس
 • سرعت مودم برحسب kbps که هرچقدر بالاتر باشد سرعت ارسال و دریافت بیشتری به همراه دارد
 • ظرفیت سینی کاغذ
 • امکان تغذیه خودکار
 • دفترچه تلفن
 • امکان اتصال به شبکه
 • امکان انجام امور دیگر مانند کپی مدارک

مزایای خرید دستگاه فکس پاناسونیک

پاناسونیک از برندهای معتبر و قدیمی در عرصه تولید ماشین‌های اداری به‌حساب می‌آید. این حضور طولانی منجر به تنوع بالای محصولات آن شده است. به‌طوری‌که شما می‌توانید بسته به نیاز و بودجه خود دستگاه مناسبی را پیدا و خریداری کنید. 

 • اگر میزان استفاده شما از ارسال و دریافت فکس زیاد است یا ممکن است در ساعات غیر اداری نیاز به دریافت و ارسال فکس داشته باشید در میان مدل‌های این برند ژاپنی می‌توانید، دستگاه مناسب خود را پیدا کنید.
 • قابلیت اتصال به شبکه از طریق پورت‌های LAN و USB نیز می‌تواند امکان استفاده چندین کاربر از یک دستگاه را برای شما فراهم کند. 
 • قیمت فکس پاناسونیک در برابر کیفیت بالای قطعات آن بسیار مناسب است. این مورد از دیگر خصوصیات محصولات پاناسونیک شناخته می‌شود.
 • به این مزایا، سهولت تأمین قطعات، کاربری آسان و سرعت انتقال بالا را نیز باید اضافه کرد.

قیمت فکس پاناسونیک در بازار

فکس‌های حرارتی پاناسونیک از مدل‌های ارزان‌قیمت این برند محسوب می‌شوند، اما به‌منظور تبادل اطلاعات نیاز به کاغذ مخصوصی دارند که در برابر گرما حساس است. به‌صورت کلی تکنولوژی چاپ در این فکس‌ها مانند دستگاه‌های کارت‌خوان است و پس از مدتی هم این امکان وجود دارد تصویر روی کاغذ محو شود. فکس کاربنی پاناسونیک اما برخلاف نوع حرارتی آن این قابلیت را دارد تا از کاغذهای معمولی در آن استفاده شود و تنها از رول کاربن برای چاپ روی کاغذ استفاده می‌کند. از نظر قیمتی عموما در رده‌ای بالاتر از فکس‌های حرارتی و پایین‌تر از فکس‌های لیزری قرار می‌گیرند و در صورتی‌ که حجم زیادی از مبادلات کاغذی خود را از طریق فکس انجام نمی‌دهید، می‌تواند گزینه‌ای مناسب و مقرون‌به‌صرفه برای کسب‌وکار شما به‌حساب آید. فکس لیزری پاناسونیک نیز همان‌طور که از نامش پیداست از تکنولوژی لیزر برای چاپ روی کاغذ استفاده می‌کند. استفاده از کاغذ معمولی، کیفیت چاپ و سرعت بالاتر از ویژگی‌های این مدل به‌حساب می‌آید.

عامل تعیین‌کننده‌ای که همواره می‌تواند توازن نهایی را در ویژگی‌های مدنظر برقرار کند، قیمت فکس پاناسونیک است. به‌صورت کلی در میان مدل‌های تک‌کاره فکس پاناسونیک شما با محدوده‌ای از 1 تا 4 میلیون تومان مواجه هستید که سهم مدل‌های حرارتی و کاربنی را می‌توان از 1 تا 2.5 میلیون تومان در نظر گرفت. البته این ارقام به‌صورت کلی هستند و بسته به ویژگی‌هایی که هر مدل دارا است این محدوده می‌تواند دست‌خوش تغییرات شود. چنان که برای تهیه فکس چندکاره پاناسونیک مدل KX-MB2085CX، باید بالغ‌بر 10 میلیون تومان هزینه کنید، اما زمانی که تنها به دنبال یک دستگاه مدل لیزری هستید، مدل KX-FL612CX این بازه را به همان سقف 4 میلیون تومان کاهش می‌دهد. سرعت انتقال داده‌ها، حافظه دستگاه، شماره‌گیر خودکار،گوشی تلفن، دفترچه تلفن و ویژگی تغذیه خودکار از مواردی است که می‌تواند بر قیمت نهایی یک دستگاه، تأثیرگذار باشد.

نمایندگی فروش فکس پاناسونیک

برای خرید انواع ماشین‌های اداری، همیشه یکی از دغدغه‌ها پیدا کردن نمایندگان معتبر است. شرکت همگامان پویا یکی از مجموعه‌های با سابقه در ایران است که به عنوان نمایندگی محصولات پاناسونیک فعالیت می‌کند. شما می‌توانید به راحتی دستگاه فکس پاناسونیک را با قیمت و ضمانت مناسب از سایت hpooya.com خریداری کنید و هر جایی می‌خواهید دریافت کنید.