پایه نگهدارنده موبایل راوپاور

دسته بندی محصولات

خرید هولدر موبایل راوپاور

کمپانی راوپاور، تولید کننده لوازم جانبی موبایل است و محصولات با کیفیت عالی را عرضه می‌کند. هولدر تولیدی این شرکت محبوبیت بالایی در بین اتومبیل‌رانان جهانی دارد و می‌تواند گوشی‌های مختلف را در برابر دید راننده ثابت نگه دارد. در خرید این محصولات لازم است، دقت شود که هولدر اندازه موبایل یا قابل تنظیم باشد تا بتواند به خوبی گوشی را درون خود نگه دارد. محصولات تولیدی این کمپانی برای انواع مختلف تلفن همراه وجود دارند و در زمان خرید می‌توانید، متناسب با اندازه گوشی خود اقدام به خرید آن کنید. اغلب افرادی که محصولات این برند را استفاده می‌کنند از کیفیت و دوام آن راضی هستند و به دیگران نیز توصیه می‌کنند از آن خرید کنند.

استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا برای تولید این محصولات باعث افزایش طول عمر و کارایی آن شده است. با خرید پایه نگهدارنده موبایل راوپاور می‌توانید در سرعت‌های بالای خودرو از نیفتادن تلفن همراه به زمین مطمئن باشید. این محصولات می‌توانند وزن بالای موبایل در شتاب‌های زیاد را تحمل کنند. محصولات این کمپانی با ضمانت بلند مدت، عرضه می‌شود. برای چسباندن این پایه به قسمت داخلی اتومبیل به چسب نیز داده می‌شود که این چسب پایه را در جای خود محکم نگه می‌دارد.

خرید پایه نگهدارنده موبایل راو پاور

انواع پایه نگهدارنده موبایل راوپاور

این محصولات مجهز به مگنت‌هایی هستند که گوشی موبایل را به صورت محکم درون خود نگه می‌دارند و از افتادن آن جلوگیری می‌کنند. مگنت‌های این دستگاه‌ها به صورت 3 صفحه مغناطیسی بوده و در نگهداری موبایل بسیار کارا هستند. به منظور چسباندن این وسیله به محل مورد نظر سه عدد چسب داخل بسته گذاشته شده است که سه بار می‌توانید از آن برای چسباندن هولدر استفاده کنید؛ یا به عبارت دیگر دو بار می‌توانید آن را جابه‌جا کنید. این وسایل قابلیت چسباندن روی داشبورد، شیشه و فرمان خودرو را نیز دارا هستند.

این نگه‌دارنده‌های گوشی قابلیت چرخش 360 درجه دارند و راننده هم به صورت افقی و هم عمودی گوشی را تنظیم کرده و استفاده کند. قرارگیری گوشی روی پایه نگهدارنده موبایل راوپاور از پرت شدن حواس راننده جلوگیری می‌کند. از دیگر مزایای این کالا می‌توان به جاگیر نبودن آن اشاره کرد. این کمپانی بسیاری از محصولات خود را با قابلیت شارژ کردن عرضه کرده است که در بسیاری از موارد قابلیت شارژ بی‌سیم را نیز دارا هستند. استفاده از سیلیکون در قسمت تماس نگهدارنده با موبایل باعث ایجاد سطح تماس محکم و نرم شده و ضمن نگهداری از گوشی از ایجاد خراش و آسیب به آن جلوگیری می‌کند.

قیمت هولدر موبایل راوپاور

وزن و نوع موبایلی که توسط این وسایل می‌تواند، نگه داشته شود یکی از عوامل مهم موثر در قیمت کالا است. ثابت بودن یا قابلیت چرخش نیز روی قیمت تاثیرگذار بوده و هولدرهایی با قابلیت چرخش بالاتر قیمت بالاتری نیز دارند. بازه تغییر دهانه این نوع از وسایل نیز روی ارزش ریالی آن موثر است و به نسبتی که بتواند انواع مختلفی از گوش‌ها را پیشتیبانی کند ارزش آن بیشتر خواهد بود. امکان شارژ گوشی باعث افزایش قیمت پایه نگهدارنده موبایل راوپاور می‌شود،‌ فناوری نگهداری موبایل به کمک امواج مغناطیسی نیز ارزش کالا را بالا می‌برد. قابلیت شارژ سریع در برخی محصولات این برند موجود است و باعث افزایش قیمت مدل مورد نظر می‌شود.

استفاده از وایرلس شارژینگ در هولدر موبایل از تکنولوژی‌های روز برای شارژ موبایل بوده و روی قیمت این محصولات تاثیرگذار است. استفاده از مواد اولیه مرغوب باعث افزایش عمر محصول شده و روی هزینه تمام شده آن نیز موثر است. طرح و شکل این نوع از لوازم الکترونیکی نیز در کاربرپسندی و استحکام آن موثر بوده و می‌تواند، باعث تفاوت قیمت در مدل‌های مختلف شود. این محصول از 80 هزار تا 500 هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

نمایندگی فروش پایه نگهدارنده موبایل راوپاور

استفاده از هولدر نامناسب در زمان رانندگی می‌تواند باعث آسیب رسیدن به تلفن همراه شما شود، به همین دلیل خریداری این محصول از نمایندگی‌های معتبر مهم است. همگامان پویا به عنوان نمایندگی پایه نگهدارنده موبایل راوپاور در سطح کشور است و انواع مختلف محصولات این برند را برای فروش در سایت خود به آدرس hpooya.com عرضه کرده است. این سایت امکان مشاهده همه مشخصات انواع لوازم جانبی موبایل را برای کمک به انتخاب بهتر مشتریان فراهم کرده است و می‌توانید محصول مورد نظر خود را باکیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید.