هاب یو اس بی انرجایزر

دسته بندی محصولات

خرید هاب یو اس بی انرجایزر

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید یک دستگاه دیجیتال یا هر دستگاه دیگری را به کامپیوتر خود وصل کنید، اما با کمبود درگاه مواجه شوید؟ امروزه بیشتر کاربران با این مشکل روبه‌رو هستند و به دنبال راه چاره‌ای درست و منطقی می‌گردند. شرکت انرجایزر قدم خوبی برای حل این مشکل برداشته و یک هاب با چند درگاه تولید کرده است. این هاب‌ها با درگاه‌های مختلف و متنوع وارد بازار شده‌اند که دارای قابلیت‌های زیادی هستند. هاب یو اس بی انرجایزر تمامی اطلاعات دستگاه‌های شما را با استفاده از چند درگاه به کامپیوتر انتقال می‌دهد. 

خرید هاب یو اس بی انرجایزر ارزان

مزایای خرید هاب یو اس بی انرجایزر

شرکت انرجایزر محصولات متنوع و مختلف کامپیوتری و موبایل را تولید می‌کند و بیشتر کاربران با کیفیت و کارایی محصولات این شرکت آشنایی دارند. شعار اصلی این شرکت داشتن کیفیت برای هر محصولی است. هاب یو اس بی انرجایزر نیز از نظر کیفیت حرف اول را در میان سایر رقیبان خود می‌زند. وزن کم و طراحی زیبای این محصول از ویژگی‌های فوق‌العاده آن است که بر محبوبیت آن در میان علاقمندان افزوده است. این محصول دارای ویژگی‌هایی مانند:

  • یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول داشتن وزن کم و البته یک طراحی کوچک است. به همین دلیل فضای کمی را اشغال می‌کند و دیگر کاربر مشکل فضا را نخواهد داشت.
  • روی این هاب یک LED به رنگ آبی قرار گرفته است که نشان دهنده وضعیت آن خواهد بود.
  • باید گفت که جنس بدنه این هاب بر قابلیت‌های آن افزوده است و دوام آن را زیاد کرده است. طراحان بدنه آن را از آلومینیوم مات و با کیفیت طراحی کرده‌اند.
  • کابل 16 سانتی‌متری آن برای استفاده بسیار مناسب و مطلوب است.
  • این دستگاه دارای پورت‌های زیادی است که با این درگاه‌ها می‌توانید به راحتی دوربین عکاسی و سایر محصولات دیجیتال را به کامپیوتر متصل کنید.
  • سرعت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در خرید هاب یو اس بی ارزان باید دقت کنید. زیرا سرعت بالا، انتقال اطلاعات را تا حد زیادی بالا می‌برد. 
  • این محصول با بیشتر لوازم جانبی کامپیوتر سازگاری دارد.

قیمت هاب یو اس بی انرجایزر

دلایل زیادی چون راحتی حمل، سبکی، کیفیت و کارایی بالا از دلایل اصلی تاثیرگذار بر روی قیمت این محصول است. این محصول قیمت بسیار مناسبی دارد و هر فرد با صرف یک هزینه مقرون به  صرفه می‌تواند آن را خریداری و از مزایای آن بهره ببرد. هاب‌های USB موجود در بازار انواع متفاوتی دارند که همین مسئله نیز روی قیمت‌ آنها تاثیر دارد. هاب یو اس بی انرجایزر دارای مدل‌های متنوع 3 پورت، 4 پورت، 5 پورت و... است که از کیفیت زیادی برخوردار هستند. قیمت این محصول از 50 هزار تومان آغاز می‌شود و تا 300 هزار تومان در بازار وجود دارد. اگر شما نیز به دنبال یک محصول عالی و با کیفیت در بازار هستید می‌توانید با صرف یک هزینه مناسب از کارایی بالای این محصول لذت ببرید.

نمایندگی فروش هاب یو اس بی انرجایزر

هاب‌ها یکی از محصولات بسیار متنوع در بازار هستند. اما متاسفانه امروزه محصولات تقلبی زیادی وارد بازار شده است که از نام برندهای معتبر سوء استفاده می‌کنند و محصولات خود را با نام آنها عرضه می‌کنند. به همین منظور برای اطمینان از خرید یک محصول درست می‌توانید از شرکت همگامان پویا این محصول را تهیه کنید. برای خرید هاب یو اس بی انرجایزر فقط کافی است وارد سایت hpooy.com شوید و یک محصول با گارانتی خریدار کنید. این شرکت سال‌ها است که محصولات کامپیوتری و لوازم جانبی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به فروش می‌رساند و هدف اصلی آن جلب رضایت مشتری است.