کارتریج و جوهر مخزن اپسون

دسته بندی محصولات

کارتریج‌های خراب می‌توانند چاپگرتان را به‌طور کامل نابود کنند. هیچ‌کس دوست ندارد در شرایط فعلی و هر شرایط دیگری، به‌خاطر سهل‌انگاری‌های کوچک چنین ضررهایی تجربه کند. بر اساس یک تحقیقات انجام شده از تعمیرکاران پرینتر، ۲۸ درصد از دستگاه‌هایی در یک سال تعمیر می‌شوند، به‌خاطر استفاده از کارتریج‌های تقلبی خراب شده‌اند. خیلی عجیب است اگر بگوییم برای محیط زیست و حتی سلامت‌ انسان‌ها هم مضر هستند؟ چون کاملاً حقیقت دارد. با استفاده از کارتریج و جوهر استاندارد هر پرینتر، می‌توان از این همه معضل در امان ماند.
خرید کاتریج و جوهر پرینتر اپسون
اپسون یک برند با کیفیت ژاپنی است که پرینترهای محبوبی در بازار جهان و حتی ایران دارد. در خرید کارتریج و جوهر پرینتر اپسون باید نهایت دقت را داشته باشید تا یک کارتریج خراب را به‌جای یک کارتریج آکبند و نو نخرید. در غیر این‌صورت باید خود را آماده تماس با تعمیرکار مجرب بکنید. در ضمن اولین سوالی که تعمیرکار احتمالاً از شما می‌پرسد، مربوط به کارتریجی است که درون دستگاه‌تان قرار دارد. به‌همین خاطر شاید برای خرید کارتریج و جوهر پرینتر اپسون کمی به دردسر بیفتید.

انواع کارتریج و جوهر پرینتر اپسون در بازار
معمولاً تنوع کارتریج و جوهر موجود در بازار با تنوع پرینترهای موجود در بازار برابر است. اگر بخواهیم درمورد انواع کارتریج و جوهر پرینتر اپسون در بازار حرف بزنیم هم باید این نکته را درنظر بگیریم. مدل‌های مختلفی از انواع لیزری و جوهرافشان پرینتر اپسون در بازار وجود دارند که هرکدام نیازمند کارتریج و جوهر اختصاصی خودشان هستند. در کنار تمام انواع اورجینال این کارتریج‌ها، انواع طرح آن‌ها هم وجود دارند که ممکن است استفاده از آن‌ها نتایج خوش‌آیندی برایتان نداشته باشد.

همگامان پویا، نمایندگی کارتریج و جوهر پرینتر اپسون در تهران
فروشگاه‌ اینترنتی همگامان پویا، با پشتوانه ۲۲ سال سابقه فعالیت در بازار ادوات تکنولوژی و لوازم دیجیتالی، محصولات مصرفی چاپگرهای اپسون را هم تامین می‌کند و به‌عنوان نمایندگی کارتریج و جوهر پرینتر اپسون در تهران فعالیت می‌کند. از مزایای خرید اجناس از نمایندگی معتبر، می‌توان به اطمینان از اصل بودن کار اشاره کرد که درمورد کارتریج و جوهر پرینتر اپسون مسئله‌ای بسیار مهم است. مخصوصاً با توجه به پر شدن بازار از کلاهبرداران و اجناس تقلبی‌شان.
حدود قیمت کارتریج و جوهر پرینتر اپسون
با توجه به گستردگی مدل‌های موجود از پرینترهای اپسون، بازار کارتریج این مدل از پرینتر هم اجناس متنوعی دارد. حدود قیمت کارتریج و جوهر پرینتر اپسون از ۲۸ هزار تومان در مدلی با حجم ۱۰۰cc شروع می‌شود و تا ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در مدل T۷۲۰۰ بالا می‌رود. البته خوب با توجه به نوسانات همیشگی قیمت ارز، قیمت این اجناس هم شامل تغییر می‌شود. قیمت‌های ارائه‌‌شده مربوط به لحظه نگارش این مقاله است.
سخن آخر
همگامان پویا به‌عنوان نمایندگی رسمی کارتریج و پرینتر اپسون در تهران، اجناس مصرفی اصل دستگاه‌های این برند را به شما ارائه می‌کند. با استفاده از کارتریج استاندارد دیگر خیالتان از سلامت دستگاه راحت است و می‌دانید قرار نیست به محیط زیست یا خودتان آسیبی وارد کنید.