کارتریج و جوهر مخزن کانن

دسته بندی محصولات

کارتریج اصل، کارتریج طرح، شارژ کارتریج. اگر پرینتر داشته باشید قطعاً این عبارات به گوش‌تان خورده است. تهیه کارتریج و جوهر مناسب می‌تواند به یک سردرد شدید برای دارنده پرینتر تبدیل شود. پرینتر کانن یکی از پراستفاده‌ترین پرینترها نه تنها در ایران، بلکه در سطح جهان است. همان‌طور که مستحضر هستید منبع تغذیه پرینتر، کارتریج یا جوهر است و هر پرینتر به کارتریج مخصوص خود نیاز دارد. پس اگر چاپگرتان کانن است و قصد خرید کارتریج دارید، این مقاله را بخوانید.
خرید کارتریج و جوهر پرینتر کانن
از آنجایی که نظارت درستی بر قانون کپی‌رایت در کشور ما وجود ندارد، وجود انواع تقلبی اجناس مختلف به‌وفور در بازار کشور موضوع عجیبی نیست. خوب است بدانید در زمینه کارتریج و جوهر پرینتر این موضوع کاملاً رسمی و جاافتاده است؛ یعنی اگر قصد خرید کارتریج را داشته باشید، کاملاً طبیعی است اگر متصدی فروشگاه از شما بپرسد آیا تمایل به خرید کارتریج طرح دارید؟ وقتی امکان انتخاب وجود داشته باشد، شاید موضوع خیلی کلاه‌بردارانه به‌نظر نرسد؛ اما سواستفاده زمانی رخ می‌دهد که کارتریج طرح به‌عنوان کارتریج اصل فروخته می‌شود. استفاده از کارتریج‌های طرح ، مشکلاتی را به وجود می‌آورند که پرداختن به آن‌ها یک موضوع کاملاً مجزاست.
انواع کارتریج و جوهر پرینتر کانن در بازار
هر چاپگری نیازمند کارتریج و جوهر مخصوص خود است. انواع مختلفی از پرینترهای کانن در بازار وجود دارند که برای هرکدام از آن‌ها باید کارتریج مخصوص تهیه کنید. تفاوت کارتریج پرینترهای لیزری و پرینترهای جوهرافشان از زمین تا آسمان است. حتی ممکن است میان کارتریج‌های دو مدل متفاوت از پرینترهای لیزری هم تفاوت‌های زیادی وجود داشته باشد. اگر جوهر چاپگرتان تمام شده و قصد خرید جوهر نو دارید، حتماً باید از مدل دستگاه‌تان آگاه باشید تا بتوانید جوهر مخصوص آن را خریداری کنید. احتمالاً با توضیحاتی که درمورد انواع تقلبی این کارتریج‌ها ارائه کردیم، نگران هستید که مبادا اسیر دام سودجویان شوید.
همگامان پویا، نمایندگی کارتریج و جوهر کانن در تهران
تهیه اجناس از فروشگاه‌های معتبر و مطمئن، نگرانی‌های ناشی از خرید اقلام تقلبی و بی کیفیت را از بین می‌برد. اگر قصد خرید کارتریج و جوهر پرینترهای کانن را دارید، همگامان پویا به‌عنوان نمایندگی این برند در شهر تهران، گزینه مطمئنی است که خیال‌تان را از اصالت اجناس راحت می‌کند. این فروشگاه اینترنتی به پشتوانه اعتباری که طی بیش از ۲۰ سال کسب کرده است، گزینه مطمئنی برای خرید لوازم دیجیتالی و الکترونیکی محسوب می‌شود.
حدود قیمت کارتریج و جوهر پرینتر کانن
قیمت اقلام این‌چنینی با توجه به نوسان قیمت ارز می‌تواند بسیار گوناگون باشد. عوامل بسیاری بر قیمت کارتریج‌ها تاثیرگذار هستند. نوع پرینتر که لیزری باشد یا جوهرافشان مهم‌ترین تعیین‌کننده است. پس از آن مواردی مانند رنگی یا سیاه‌و‌سفید بودن دستگاه نقش برجسته‌ای را ایفا می‌کنند. در لحظه نگارش این متن، ارزان‌ترین کارتریج اصل موجود در بازار ۵۰ هزار تومان و گران‌ترین آن‌ها نزدیک به ۷ میلیون تومان است. همچنین درمورد کارتریج‌های طرح شروع قیمت از ۱۰۰ هزار تومان است و در نهایت به حوالی ۱.۵ میلیون تومان می‌رسد. بسته به نوع پرینترتان قیمت کارتریجی که نیاز دارید می‌تواند بسیار متغیر باشد.
سخن پایانی
پرینترهای کانن به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین انواع چاپگر در بازار شناخته می‌شوند. هرکدام از مدل‌های این چاپگر نیازمند کارتریج یا جوهر مخصوص خود هستند تا بتوانند فرایند چاپ را به بهترین شکل انجام دهند. به‌خاطر عدم رعایت کپی‌رایت در کشور ما، کارتریج‌های طرح در کنار کارتریج‌های اصل برای فروش ارائه می‌شوند و حتی ممکن است برخی کارتریج طرح را به‌جای کارتریج اورجینال بفروشند. اگر دوست ندارید کلا‌هبرداران جیب‌تان را خالی کنند، بهتر است از یک فروشگاه مطمئن خریدتان را انجام دهید. همگامان پویا به‌‌عنوان نمایندگی رسمی کارتریج و جوهر پرینتر کانن، گزینه‌ای است که خیال‌تان را از بابت اصالت و درستی اجناس راحت می‌کند.