کارتریج و جوهر مخزن وکس

دسته بندی محصولات

اگر از پرینترتان به‌خوبی نگه‌داری کنید طول عمر آن افزایش پیدا می‌کند. یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانید در این راستا انجام دهید، استفاده از کارتریج و جوهر مناسب و استاندارد است. جوهرها به‌عنوان منبع تغذیه پرینترها شناخته می‌شوند. پس می‌توان گفت اصلی‌ترین ماده مصرفی یک دستگاه چاپگر، کارتریج و جوهر است که بدون آن پرینتر هیچ فایده‌ای ندارد. کارتریج و جوهر پرینتر وکس یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهایی است که محصولات آن در بازار کشورمان وجود دارد. این برند، جوهر مورد نیاز پرینترهای جوهرافشان را در پک‌های چند رنگ و حتی تک رنگ ارائه می‌کند.
خرید کارتریج و جوهر پرینتر وکس
وکس برندی است که محصولاتش کیفیت بالایی دارند و جوهر مصرفی انواع پرینترهای کانن، اپسون و اچ پی را تولید و به بازار عرضه می‌کند. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این جوهرها، کیفیت بسیار بالایی است که ارائه می‌کنند. این مسئله با توجه به این موضوع که از پرینترهای جوهرافشان بیشتر برای چاپ عکس‌های رنگی استفاده می‌شود، اهمیت بیشتری هم پیدا می‌کند. کیفیت و جزئیات عکس‌های چاپ شده توسط کارتریج و جوهر پرینتر وکس به‌شکل چشم‌گیری بالا هستند و رضایت خریدار را جلب می‌کنند. پس اگر قصد چاپ عکس‌های زیبایی که از طبیعت، شلوغی خیابان، چهره افراد و... گرفته‌اید را دارید، توصیه ما خرید کارتریج و جوهر پرینتر وکس است تا بتوانید با نهایت کیفیت تصاویر دیجیتالی‌تان را به دنیای فیزیکی وارد کنید. فقط کافی است بدانید چه نوعی از این کارتریج مناسب پرینتر شما است؟
انواع کارتریج و جوهر پرینتر وکس در بازار
این کمپانی خوش‌سابقه برای هرکدام از پرینترهای رایج بازار، جوهر و کارتریج مخصوصی دارد. قرار نیست همان جوهری که در پرینترهای کانن استفاده می‌شود به کار پرینترهای اچ پی هم بیاید. انواع کارتریج و جوهر پرینتر وکس در بازار به‌شکل تکی یا مجموعه‌ای از رنگ‌های مختلف عرضه می‌شود. برای تهیه کارتریج و جوهر وکس اول از همه باید از برند و مدل پرینترتان آگاه باشید و پس از آن بسته به نیاز یک پک کامل رنگی و یا یک تک رنگ تهیه کنید. برای اینکه خیال‌تان از بابت سلامت و اصالت جنس خریداری‌شده راحت باشد، حتماً خریدتان را از نمایندگی معتبر انجام دهید.
همگامان پویا، نمایندگی کارتریج و جوهر پرینتر وکس در تهران
فروشگاه اینترنتی همگامان پویا به‌عنوان نمایندگی رسمی کارتریج و جوهر پرینتر وکس در تهران و ایران، تمامی اجناس دیجیتالی و به‌ویژه محصولات برند وکس را با تضمین اصل بودن به مشتریان ارائه می‌کند. استفاده از جنس اصل، عمر مفید پرینترتان را به‌شکل قابل‌توجهی افزایش می‌دهد. یادتان باشد که اجناس تقلبی ممکن است آسیب‌های جبران‌ناپذیری به دستگاه‌تان وارد کنند. مشکل دیگر این است که گاهی تشخیص جنس اصل از تقلبی کار ساده‌ای نیست و هرکسی نمی‌تواند تفاوت این دو نوع را متوجه شود.
حدود قیمت کارتریج و جوهر پرینتر وکس
این برند از کارتریج با توجه به گستره وسیع اجناسش، رنج قیمتی بسیار گسترده‌ای را هم شامل می‌شود. پک کامل (شامل تمام رنگ‌ها) این برند مخصوص پرینترهای اپسون در حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر با قیمت ۲۵۰ هزار تومان به بازار عرضه می‌شود. همین پک کامل اگر حجم ۲۵۰ میلی‌لیتر داشته باشد قیمتش به نزدیک ۵۰۰ هزار تومان هم می‌رسد. جوهرهای وکس پرینتر اپسون در رنگ‌های آبی و قرمز و به حجم ۲۵۰ میلی‌لیتر هرکدام ۸۰ هزار تومان قیمت دارند. همچنین تک رنگ مشکی با حجم ۱۰۰ میلی‌لیتر برای پرینترهای کانن ۴۵ هزار تومان فروخته می‌شود.

اگر پرینتر جوهرافشان دارید و نسبت به کیفیت و جزئیات عکس‌هایی که چاپ می‌کنید حساس هستید، بهتر است از کارتریج و جوهر پرینتر وکس استفاده کنید تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید. فروشگاه همگامان پویا به‌عنوان نماینده رسمی وکس، ارائه‌کننده انواع کارتریج و جوهر این پرینتر به بازار شناخته می‌شود.