ماشینهای اداری

پرینتر

ویدئو پروژکتور

خرید ماشین های اداری

همه دفاتر کار دولتی و خصوصی برای انجام امور روزانه خود از تجهیزات دیجیتالی و الکترونیکی استفاده می‌کنند. این تجهیزات شامل کامپیوترها، ماشین‌های اداری و... هستند که در ادامه بحث به آن‌ها اشاره خواهیم کرد. برای راه‌اندازی یک دفتر کار نیاز به ماشین‌های اداری متناسب با اموری که می‌خواهید انجام دهید دارید. این ماشین‌ها روند انجام کارهای شما را سرعت می‌بخشد به گونه‌ای که در حال حاضر با نبود این تجهیزات انجام وظایف دفتری بسیار سخت و مشکل خواهد شد.

 

خرید تجهیزات اداری

 

با پیشرفت تکنولوژی ماشین‌های اداری هم به میزان قابل توجهی پیشرفت داشته است و تنوع آن‌ها بسیار زیاد شده است. شاید در گذشته دسته بندی ماشین‌های اداری به مراتب راحت‌تر بود، اما امروزه خیلی از این تجهیزات با انجام یک کار تخصصی برای خیلی از افراد ناشناخته باشد. از این ماشین‌ها در امور مختلفی مانند حسابداری، انواع سندگذاری و ... را استفاده می‌شود کاری که در صورت نبود این تجهیزات یا امکان‌پذیر نبود یا باید چندین نفر آن را انجام می‌دادند. ماشین‌های اداری در واقع تجهیزات و دستگاه‌هایی مانند پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی، فکس و... است که برای انجام امور اداری روزانه خریدای می‌شوند و به کارهای‌تان سرعت می‌بخشند.

انواع ماشین های اداری

دفاتر کار برای امور متفاوتی احداث می‌شوند، به همین دلیل بسته به نوع فعالیتی که یک دفتر می‌خواهد انجام دهد ماشین‌های اداری آن نیز متفاوت خواهد بود. اما یک سری از وسایل اداری هستند که برای تأسیس هر دفتری نیاز هستند. برای مثال لوازم اداری رومیزی تقریبا برای هرنوع دفتر و اداره‌ مورد نیاز است به همین دلیل اگر تصمیم دارید برای دفتر کار خود تجهیزاتی را بخرید این قبیل لوازم ضروری هستند. اما یک سری دیگر از ماشین های اداری دیگر به‌صورت تخصصی و برای انجام کاری خاص ارائه می‌شوند که انتخاب و خرید آن‌ها به شما بستگی دارد. در ادامه به معرفی تعدادی از ماشین‌های اداری می‌پردازیم.

ماشین‌ های اداری انواع مختلفی دارند و از جمله تجهیزاتی هستند که باید از کیفیت و قابلیت‌های بالایی برخوردار باشند. به همین دلیل برند‌های مختلفی اقدام به تولید این دستگاه‌ها کرده‌اند. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه همگامان پویا بهترین ماشین‌های اداری را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنید. همان‌طور که گفته شد با پیشرفت تکنولوژی ماشین‌های اداری نیز تغییرات زیادی کرده‌اند و قابلیت‌های آن برای انجام حجم بالایی از کار بهبود یافته است. اما با این تفاسیر تنوع بین این تجهیزات زیاد است که قصد داریم تعدادی از آن‌ها را معرفی کنیم.

 1. دستگاه فتوکپی: یکی از ماشین‌های اداری معروف و پر کاربرد همین دستگاه کپی است که انواع مختلف آن در بازار موجود است. این دستگاه می‌تواند از یک تا تعداد بالایی برگ سند را برای شما کپی کند. قابلیت چاپ رنگی یا سیاه‌وسفید بستگی به نوع دستگاه شما دارد.
 2. پرینتر: این دستگاه هم مانند دستگاه کپی از الزامات یک دفتر کار است. با استفاده از این وسیله می‌توانید انواع فایل‌های متنی و ... خود را از روی کامپیوتر، موبایل و تبلت به چاپ برسانید.
 3. اسکنر:حال اگر یک برگ سند داشته باشید و تصمیم بگیرید که آن را به یک فایل الکترونیکی تبدیل کنید باید از یک اسکنر کمک بگیرید.
 4. پرینتر لیبل زن: از این وسیله برای چاپ انواع برچسب بر روی کالا و... استفاده می‌شود. با استفاده از این دستگاه فروشنده و خریدار با سهولت بیشتری می‌توانند به اطلاعات کالا دست پیدا کنند.
 5. بارکدخوان های دیتا لاجیک: در صورتی که یک کالا یا وسیله به‌صورت خطی یا دو بعدی (ماتریسی) بارکدگذاری شده باشد باید از این وسیله برای خواندن آن استفاده کنید.
 6. پلاتر: اگر نیاز به چاپ تصاویر گرافیکی، نقشه‌های صنعتی و... در ابعاد بزرگ دارید که دارای عرض زیاد هستند باید این دستگاه را تهیه کنید.
 7. دستگاه حضور و غیاب: از این وسیله برای ساعت ورود و خروج کارمندان یک شرکت استفاده می‌شود. زمان‌های حضور افراد در محیط کاری از طریق آن ثبت می‌گردد.
 8. ویدئو پروژکتور: ویدئو پروژکتور یکی دیگر از ماشین‌های اداری مهم است که هنگام پرزنت، برگزاری جلسات و دوره‌های آموزشی می‌توانید از آن استفاده کنید و محتوای خود را روی پرده نمایش دهید.
 9. دستگاه فکس: اگر بخواهید رونوشتی از یک سند را برای طرف مقابل ارسال کنید، می‌توانید سراغ دستگاه فکس بروید. ضمن اینکه امکان دریافت سند ارسال شده از طرف دیگر را نیز در اختیار دارید.
 10. ماشین حساب: هیچ‌کاری بدون حساب و کتاب نمی‌شود، مخصوصا مواردی که ریزه‌کاری‌های مالی زیاد دارد. برای حساب و کتاب یا هر کار محاسباتی به یک ماشین حساب نیاز دارید.
 11. تلفن ثابت: یکی از اصلی‌ترین ماشین‌ های اداری که باید در هر مجموعه چند عدد از آن موجود باشد، تلفن ثابت است.

قیمت ماشین های اداری در بازار

در هنگام خرید هر کالایی مشتریان به نکات مختلفی توجه دارند. کیفیت وسلیه خریداری شده از جمله این نکات است که البته به برند خریداری شده نیز بستگی دارد. از دیگر مواردی که خریداران به آن توجه می‌کنند خدمات پس از فروش است که خیال مصرف کننده تا حدود زیادی از مشکلاتی ممکن است رخ دهد. اما بدون شک یکی از مهم‌ترین نکات در هنگام خرید قیمت کالا است که تأثیر بالایی در جلب نظر مشتریان دارد. خرید از یک فروشگاه مطمئن که تمام شرایط گفته شده را داشته باشد می‌تواند ضمانتی برای خرید موفق مصرف‌کنندگان باشد. فروشگاه همگامان پویا یکی از معتبرترین ارائه‌کنندگان ماشین‌های اداری است که انواع برندها را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما می‌گذارد. در ادامه به بررسی محدوده قیمتی برخی از این دستگاه‌ها می‌پردازیم:

 • همگامان پویا انواع پرینتر‌های سوزنی، لیبل زن، جوهر افشان و لیزری را از۹۸۰۰۰۰ تا  ۵۴۰۰۰۰۰ تومان به مشتریان ارائه می‌دهد که شما می‌توانید با این تنوع گسترده در محصولات به راحتی کالای مورد نیاز خود را از همگامان پویا خریداری کنید.
 • در همگامان پویا می‌توانید انواع پرژکتورها را از محدوده ۳۵۰۰۰۰۰ تومان تا ۲۱۰۰۰۰۰۰ تومان، بسته به نیاز خود خریداری کنید در رابطه با همین کالا همگامان پویا پرده نمایش را هم به فروش می‌رساند که با تنوع بالای آن قیمت‌ها از ۶۰۰۰۰۰ تومان شروع شده و تا ۵۸۵۰۰۰۰ تومان موجود است.
 • همگامان پویا انواع برندهای فکس را با محدوده قیمتی ۱۱۰۰۰۰۰ تومان تا ۲۴۰۰۰۰۰ تومان برای مشتریان ارائه کرده است.
 • یکی از نیاز‌های دفاتر کار تلفن ثابت است که همگامان پویا انواع تلفن‌های سیم‌دار و بدون سیم را از ۱۳۰۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان ارائه کرده است.
 • انواع ماشین حساب را برای حسابرسی‌های مالی خود از ۴۰۰۰۰ تومان تا ۱۸۵۰۰۰ تومان از همگامان پویا خریداری کنید.
 • اگر فروشگاه دارید و برای خرید بارکدخوان می‌خواهید اقدام کنید همگامان پویا می‌تواند از محدوده ۹۸۰۰۰۰ تومان تا ۱۹۰۰۰۰۰ تومان به شما قیمت دهی کند.