پاور بانک

لوازم جانبی موبایل و تبلت


خرید پاور بانک

قیمت پاور بانک یا شارژر همراه گوشی بسته به کاربردی که مورد انتظار مشتری است متفاوت می باشد. این دستگاه کاربردهای فراوانی دارد و در سالهای اخیر یکی از لوازم بسیار پرفروش و پرطرفدار موبایل است. دستگاه های الکترونیکی و استفاده مداوم از آنها باعث پیشرفت و توسعه صنعت ساخت باتری با ظرفیت بیشتر شده است.این در حالی است که سرعت پیشرفت تکنولوژی ساخت دستگاه های لوازم جانبی موبایل و تبلت با صفحه نمایش بزرگتر در دهه های اخیر بسیار چشمگیر می باشد. داشتن صفحه نمایش بزرگتر به معنای مصرف شارژ و انرژی بیشتر است. در شرایط خاص که دسترسی به برق امکان پذیر نیست استفاده از پاوربانک بهترین گزینه می باشد. خرید پاور بانک بسیار شایع شده است. این دستگاه ها باتری های خاص وشارژرهای قابل حملی هستند که با یک پورت mini usb انرژی الکتریکی دریافت و دخیره می کند. سپس این انرژی و شارژ را به هر دستگاهی که دارای پورت usb باشد، انتقال میدهند.

خرید پاور بانک حرفه ای

پاور بانک خورشیدی سولار

این نوع شارژر همراه علاوه بر ذخیره انرژی از نور خورشید، قابلیت شارژ با نور لامپ را دارند اما سرعت کمتری خواهد داشت. سلول های خورشیدی موجود در پنل این دستگاه ذره های نور را به برق تبدیل نموده و ذخیره سازی این انرژی را باتری به عهده دارد. این نوع پاور بانک خیلی قوی بسیار مناسب برای کسانی است که ساعات زیادی را در مناطقی هستند که به برق دسترسی ندارند.

قیمت پاور بانک

قیمت پاور بانک ارزان و حرفه ای

بدیهی است پاوربانکی که مشخصه های فوق را دارا باشد قادر به برآورده نمودن کلیه انتظارات کاربر هست. به طبع قیمت پاور بانک ها با خصوصیات این چنینی بالاتر هم خواهد بود. بنابراین اگر خرید پاور بانک حرفه ای نقش مهمی در کارهای روزمره شما دارد بهتر است از برندهای معتبر استفاده کنید. پاور بانک انکر خیلی قوی سامسونگ، شیائومی، انرجایزر، ریمکس و پاور بانک ادیتا پرفروش ترین و از پرچمداران بازار این محصولات می باشند. قیمت پاور بانک های ادیتا به نسبت ظرفیت و ویژگی هایشان بسیار متغیر است.

فروش پاور بانک

فروش انواع پاور بانک

قیمت پاور بانک ارزان ممکن است پایین باشد اما این دستگاه کیفیت چندانی ندارد. مدل های بی کیفیت میتوانند خطر انفجار را به همراه داشته باشند. زیرا امکان نشت اسید باتری آن وجود دارد. پاوربانک خوب درصورت استفاده از پورت متناسب با آمپر باتری، هیچ آسیبی به گوشی نمیزند. از آنجا که پاوربانک مخصوص به دستگاه خاصی تولید نمیشود، تنها با دقت در استفاده از آن میتوان از کاهش عمر باتری و خود پاوربانک جلوگیری کرد.