اسپیکر بلوتوث

لوازم جانبی موبایل و تبلت
خرید اسپیکر بلوتوث

اگر می‌خواهید هر جایی بتوانید به موسیقی موردعلاقه خود گوش کنید، یکی از راه هایی که میتوان به کمک آن با صدای بلند و کیفیت بالا به موسیقی گوش داد استفاده از اسپیکر قابل حمل است. همان‌‌طور که از نامش مشخص است این وسیله جانبی که عموماً از سایز کوچکی نیز برخوردار است به شما اجازه میدهد تا با استفاده ارتباط بلوتوث، به صورت پایدار و باکیفیت به موسیقی موردعلاقه خود گوش دهید. این اسپیکر همراه قابلیت حمل دارد و تفاوتی نمیکند در دفترکار، خانه یا حتی در حال دوچرخه‌سواری باشید، به هر حال میتوانید با خرید اسپیکر بلوتوثی با کیفیت بدون نیاز به هدفون یا هندزفری از موسیقی موردنظر خود لذت ببرید.

خرید اسپیکر بلوتوث ارزان

قیمت اسپیکر بلوتوثی

انواع مختلفی از اسپیکر قابل حمل در بازار کشورمان موجود است. خریداران این وسیله جانبی می‌توانند با توجه به نیاز و محیطی که قرار است از آن استفاده کرده، اسپیکر موردنیاز خود را از بازار یا حتی به صورت اینترنتی سفارش دهند. قیمت اسپیکر بلوتوثی کوچک بازه وسیعی را شامل میشود. شما میتوانید در بازار اسپیکر همراه ها با برچسب قیمتی حدودا 50 هزار تومان پیدا کرده یا یک مدل 6 میلیون تومانی را انتخاب کنید. به طورکلی پرفروشترین نمونه ها بین 80 تا 500 هزار تومان قیمت دارند. که قیمت اسپیکر بلوتوث با کیفیت از 80 هزار تومان آغاز می شود. شما میتوانید با 500 هزار تومان یک اسپیکر قابل حمل با کیفیت برای استفاده روزمره خود تهیه کرده و کاملا راضی باشید.

انواع اسپیکر بلوتوث قابل حمل

انواع مختلفی از اسپیکر همراه قابل حمل در بازار کشورمان موجود است. در یک دسته بندی کلی این لوازم را میتوان بر اساس ابعاد و وزنشان تقسیم‌بندی کرد. دو دسته بندی کلی برای مدلهای قابل حمل این وسایل جانبی وجود دارد. اگر قیمت اسپیکر بلوتوثی با صدای بلند برایتان مهم است و قصد دارید که بتوانید آن را در جیب یا کیف خود جای دهید به سراغ مدلهای دسته اول یعنی اسپیکری که وزنی کمتر از ۴۰۰ گرم دارند. کیفیت صدای خروجی این مدلها معمولی بوده اما به طورکلی راضی کننده اند. دسته دوم اسپیکرهای قابل حمل که عموماً وزن دو یا سه کیلوگرمی دارند، کیفیت و کوبش صدای بهتری داشته اما نمی توان آنها را با یک کیف کوچک و ساده حمل کرد. بلندگوها پاسخی است به نیاز افراد برای شنیدن موسیقی. برای آنهایی که در هر حالی با شنیدن موسیقی به آرامش رسیده و تمرکز اعصاب پیدا میکنند. اسپیکر قابل حمل یک نعمت شگفت انگیز محسوب می‌شود. چرا که بلندگوی قابل حمل و نسبتا ارزان قیمتی است که میتواند صدا را با کیفیت قابل قبول و راضی‌کننده ای پخش کند. به خصوص که بلندگوهای تعبیه شده در گوشی های هوشمند چندان رضایت بخش به نظر نمیرسند. اما این وسیله جانبی نیز مانند دیگر محصولات خود از نقاط ضعفی برخوردار است. مشابه هر وسیله الکتریکی دیگری که از فناروری بلوتوث بهره میبرد، این وسیله نیز قاتل باتری بوده و عمر باتری دستگاههایی که به آنها متصل میشوند را کاهش میدهد. به علاوه این فناوری برای سلامت انسان نیز مضر است. البته در این زمینه محققان با یکدیگر اختلاف نظر داشته و به عقیده تعدادی فرستنده های مختلف بلوتوث تاثیرات متفاوتی بر روی بدن انسان میگذارند. از بدی های دیگر فناوری بلوتوث، محدود بودن شعاع برد آن است. که البته این موضوع را میتوان با جایگزینی نحوی اتصال حل کرد. اسپیکر همراه  که از طریق وای فای اتصال مییابند در بردهای بلند کاربردی ترند.

جهت خرید هدفون و هندزفری بی سیم پیشنهاد میکنیم از گروه محصولات آن در سایت دیدن بفرمایید. 

اسپیکر بلوتوثی کوچک