پایه نگهدارنده موبایل

لوازم جانبی موبایل و تبلت


خرید هولدر موبایل یا پایه نگهدارنده گوشی

این‌روزها که استفاده از تاکسی‌های اینترنتی یا استفاده از گوشی‌ هنگام رانندگی زیاد شده است، اهمیت به‌کارگیری پایه های نگهدارنده گوشی بیش از پیش احساس می‌شود. اما با توجه به مدل‌های مختلف موجود در بازار شاید در انتخاب بهترین محصول دچار مشکل شوید. پایه نگهدارنده موبایل یا همان هولدر موبایل (Phone Holder) یکی از وسایل تلفن های هوشمند است که برای نگه داشتن گوشی همراه یا تبلت بدون دخالت دست طراحی شده است. از  پایه در اکثر مواقع درهنگام رانندگی استفاده می شود تا به کمک آن راننده بتواند حین رانندگی علاوه بر حفظ تمرکز خود، بدون استفاده از دست گوشی را در زوایای مختلف نگهداری کند. 

خرید هولدر موبایل

قیمت هولدر موبایل

قیمت پایه نگهدارنده گوشی در انواع مختلفی در بازار کشورمان موجود است. خریداران این وسیله جانبی می‌توانند با توجه به نیاز و محیطی که قرار است از آن استفاده کنند پایه مورد نیاز خود را از بازار یا حتی به صورت اینترنتی تهیه کنند. محدوده قیمت نگهدارنده موبایل از برچسب‌های قیمتی بین 20 هزار تومان تا 150 هزار تومان برخوردار هستند. البته مدل‌های گران‌ قیمت هولدر موبایل نیز وجود دارد.

چنانچه قصد خرید پاوربانک با قیمت مناسب را دارید به شما پیشنهاد میکنیم از صفحه پاوربانک های ما در سایت دیدن کنید. 

قیمت پایه نگهداره موبایل

مشخصات پایه نگهدارنده موبایل برای ماشین 

همانطور که پیش از این ذکر کردیم برای خرید پایه نگهدارنده گوشی باید به جنس بدنه توجه کرده و از نگهدارنده های پلاستیکی دوری کرد. پایه هایی که از لرزشگیر برخوردار هستند، اگر با سایز گوشی شما همخوانی داشته باشند انتخاب عاقلانه ای به نظر میرسند. پایه‌ها باید از قابلیت تنظیم در 360 درجه مختلف برخورداربوده و فضای زیادی از خودرو را اشغال نکنند. بهترین جا برای پایه نگهدارنده موبایل در خودرو (روی شیشه، روی دریچه کولر)

خرید هولدر موبایل عموما با هدف قرار دادن آن بر روی داشبورد، شیشه و یا دریچه کولر انجام میشود. بهترین مکان برای قرار گیری آنها جاییست که دید راننده مختل نشده و سهولت در استفاده نیز میسر باشد. توصیه می شود که محل قرارگیری پایه نگهدارنده به صورتی باشد که فشار زیادی به گیره و بازوهای نگهدارنده وارد نشود چرا که در اینصورت پس از مدتی کارایی پایه ها از بین خواهد رفت. دسته از پایه های نگهدارنده گوشی از طریق چسبندگی و به کمک یک چسب مخصوص یا مکنده قوی بر روی شیشه یا داشبورد میچسبند. بسیاری از خریداران چندان تمایل خاصی به این نوع از پایه های نگهدارنده گوشی نشان نمی دهند چرا که این نوع پایه ها اکثرا به مرور زمان خاصیت چسبندگی خود را از دست داده و به همین جهت گاها در هنگام استفاده از آنها سر گوشی به سمت پایین میچرخد. در هنگام خرید پایه نگهدارنده موبایل دقت کنید که آهنربای مغناطیسی مورد استفاده از قدرت کافی برخوردار بوده و بتواند گوشی شما را برای مدت طولانی حمل کند. در غیر این صورت با لرزش یا چرخش گوشی همراه در هنگام استفاده مواجه خواهید شد. چسب مورد استفاده نیز باید از قدرت مناسبی برخوردار باشد. در انتها لازم به یادآوری است که برای افزایش کارایی پایه های نگهدارنده مغناطیسی از کاور گوشی استفاده نکنید.

برای خرید کابل تبدیل و  مبدل میتوانید از صفحه این محصولات در سایت دیدن کنید. 

خرید پایه نگهدارنده گوشی برای ماشین

انواع هولدر موبایل

 انواع مختلفی از پایه های نگهدارنده گوشی در بازار موجود است. خریداران این وسایل جانبی میتوانند بر اساس کاربرد و انتظاری که از آن دارند، پایه نگهدارنده موردنظر خود را انتخاب کنند. پایه های نگهدارنده براساس اتصال خود به خودرو به چند دسته تقسیم میشوند. دسته ای از این وسایل جانبی به داشبورد خودرو یا دریچه هوا متصل شده و امکان جداسازی آنها به راحتی وجود دارد. این دسته برای مصرف کنندگانی که گوشی خود را مرتب از هولدر گوشی جدا کرده و اصطکاک بالایی ایجاد میکنند انتخاب عاقلانه تری است. دسته ای دیگر از طریق چسبندگی و به کمک یک چسب مخصوص یا مکنده قوی بر روی شیشه یا داشبورد می‌چسبند. اگر به دنبال آن اید که پایه نگهدارنده گوشی مغناطیسی را دائم بر روی ناحیه مورد نظر خود قرار دهید و قصد جابجایی مکان گوشی را ندارید مدلهای این دسته به شما توصیه میشود. در دسته بندی دیگری پایه های نگهدارنده گوشی را بر اساس اتصال گوشی به آنها تقسیم بندی می‌کنند. در یک گروه انواع مغناطیسی پایه ها قرار میگیرد. در این حالت یک آهنربای قوی به گوشی چسبیده و به کمک آهنربای قوی دیگری که در پایه نگهدارنده تعبیه شده، گوشی همراه بدون دخالت دست در جای خود قرار می‌گیرد. 

به کمک این دو آهنربا میتوان گوشی را در زوایای مختلف تنظیم کرد. در دسته بندی دوم گوشی همراه به کمک بازوهای تعبیه شده بر روی نگهدارنده در جای خود قرار میگیرد. جنس بازوهای هولدر موبایل برای ماشین و نحوی طراحی آنها در این نوع دسته بندی اهمیت خاصی دارد. در بعضی خرید نگهدارنده موبایل امکاناتی نظیردرگاه USB (گاها با قابلیت پشتیبانی از ویژگی شارژ سریع) نیز تعبیه شده که قطعا افزایش قیمت را در آنها به دنبال دارد. برخی از پایه ها علاوه بر گوشی و تبلت می‌توانند اجسام دیگری نظیر بطری آب یا کیف را نیز نگهدارند. البته قطعا باید به حداکثر وزن قابل تحمل برای این وسایل جانبی نیز توجه کرد. تعدادی از پایه های نگهدارنده گوشی از لیزگیر برخوردارند که همین موضوع سبب می شود در دست اندازها گوشی همراه کمتر جابجا شود.یکی از معایبی که به طور حتم باید به آن بپردازیم آسیب زننده بودن تعدادی از پایه های نگهدارنده گوشی است. بعضی از این پایه ها به دلیل کیفیت نه چندان مطلوب خود علاوه بر گوشی همراه به خودرو نیز آسیب میزنند. خرید هولدر موبایل هایی که به کمک چسب مخصوص یا مکنده قوی به خودرو میچسبد گاها به شیشه و داشبورد خودرو آسیب وارد کرده و ردی از خود به جای میگذارد.