هدفون، هندزفری و هدست

لوازم جانبی موبایل و تبلت

هدفون بی‌سیم یکی از محبوب‌ترین مدل‌های هدفون است. این هدفون‌ها از طریق بلوتوث یا وایرلس به انواع دستگاه‌های هوشمند متصل می‌شوند. در هنگام خرید هندزفری وایرلسی یا بی‌سیم، به برند هدفون، قیمت آن و امکانات همراه به شدت توجه کنید. هندزفری‌ بی‌سیم به نسبت مدل‌های سیم‌دار قیمت بالاتری داشته و خرید هندزفری بلوتوثی ارزان به علت پایین بودن کیفیت پخش پیشنهاد نمی‌شود. بااین‌وجود شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌ها و برندها در همگامان پویا، بهترین هدفون بی‌سیم گارانتی‌دار متناسب با بودجه و نیازهای خود را انتخاب و خرید کنید.

برندهای هدفون و هندزفری و هدست بیسیم

وقتی صحبت از خرید هدفون بی‌سیم می‌شود، باید بدانید که برندهای باکیفیت و خوش قیمتی در بازار ایران در حال رقابت هستند. از جمله محبوب‌ترین برندهای تولیدکننده هندزفری بلوتوثی می‌توان به انکر، جلیکو، پدمیت، کریتیور، شیائومی، آکی، آیفون، سامسونگ، هوآوی و جکی اشاره کرد. البته کمپانی‌ها و شرکت‌های متفرقه بسیاری به واردات هدفون و فروش در ایران مشغول هستند. اما معمولاً کالاهای آن‌ها بدون کیفیت، بدون گارانتی و ضمانت است که خرید از این برندهای متفرقه به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود اما خرید هدفون بی سیم شیائومی ، هدفون بیسیم جلیکو و هدفون بی سیم آکی توسط همگامان پویا تضمین میشود. 

خرید هدفون، هندزفری و هدست بلوتوثی ارزان

در هنگام خرید هندزفری وایرلسی، افراد بسیاری به دنبال هندزفری و هدست بی‌سیم ارزان هستند. توجه به این نکته بسیار ضروری است که در کل هدفون بی‌سیم قیمت بالاتری نسبت به مدل‌های سیم‌دار داشته و خرید هدفون بی‌سیم ارزان معقول نیست، معمولاً برندهای متفرقه و بیش از حد ارزان به‌سرعت کیفیت پخش خود را ازدست‌داده و شما را مجبور به خرید مجدد می‌کنند.

خرید هدفون، هندزفری و هدست بلوتوثی ارزان

قیمت هدفون و هندزفری بیسیم

قیمت هدفون بلوتوثی، به فاکتورهای بسیار زیادی بستگی دارد. برند محصول، اولین فاکتور مشخص‌کننده قیمت هندزفری بی‌سیم است. برای مثال برندهای بزرگ مثل اپل و سامسونگ قیمت محصولات بالاتری دارند. فاکتور بعدی، امکانات جانبی هدفون است، امکاناتی مانند لمسی بودن، برد بیشتر، شارژ باتری زیاد،‌ توانایی پخش صدای بیس، پشتیبانی از فرمان‌های صوتی و ... می‌توانند قیمت هدفون وایرلسی را افزایش دهند. کیفیت بالا و تخصصی بودن هدفون نیز می‌توان قیمت آن را افزایش دهد هرچند قیمت بالا به‌تنهایی نمی‌تواند تضمین‌کننده کیفیت باشد.

خرید اینترنتی هدفون و هندزفری بی‌سیم از همگامان پویا

برای خرید اینترنتی هدفون، مهم‌ترین نکته اعتبار فروشگاهی هست که از آن خرید می‌کنید. همگامان پویا نماینده اصلی بسیاری از محصولات دیجیتال بوده و کالا را از شرکت اصلی خریداری می‌کند. به همین دلیل بهترین کیفیت، قیمت و تنوع را در اختیار دارد. شما می‌توانید کیفیت و قیمت هدفون‌های بلوتوثی را مقایسه کرده و از بین تنوع بالای موجود بهترین هندزفری بی‌سیم متناسب با بودجه و امکانات مورد نظر خود را انتخاب کنید.

گارانتی و ضمانت خرید هدفون و هندزفری بیسیم

همان گونه که اشاره شد، همگامان پویا نماینده اصلی برندهایی مانند انکر، شیائومی، جلیو و... بوده و فروش هدفون بی سیم انکر و سایر برندها را با گارانتی اصلی و ضمانت‌های 6 ماهه تا 2 ساله به کاربران خود عرضه می‌کند. با همگامان پویا، تجربه خریدی خوشایند را تجربه کنید.