پرده نمایش پروژکتور

ماشینهای اداری


خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور

پرده های نمایش ویدئو پروژکتور از جمله تجهیزات جانبی لازم و ضروری برای ویدئو پروژکتور هستند. شما می‌توانید تصاویر را در ابعاد بزرگ و با کیفیت بالا بر روی پرده نمایش نشان دهید. در این مقاله شما را با قیمت پرده نمایش ویدئو پروژکتور که با توجه به کاربرد آن‌ و نیاز کاربران در انواع و اندازه‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود آشنا خواهیم کرد. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

خرید پرده نمایش پروژکتور

قیمت پرده نمایش ویدئو پروژکتور

همان‌طور که گفتیم این وسیله ها نیز انواع مختلفی دارند و از جنس و کیفیت ساخت آنها گرفته تا نام برند و امکانات ویژه‌ای که دارند در قیمت آنها موثر است. بی‌تردید برای کاربری‌های مختلف باید هزینه‌های متفاوتی هم پرداخت کرد. قطعا نمی‌توان از یک پرده بی‌کیفیت، انتظار خروجی مطلوب یا استحکام خوبی داشت. اگر در انتخاب دچار مشکل شدید به‌راحتی می‌توانید با مراجعه به سایت لوازم دیجیتال همگامان پویا به عنوان یکی از بهترین و بزرگترین عرضه‌کنندگان پروژکتور، لوازم جانبی آن را نیز خریداری کنید. 

در خرید پرده نمایش ویدئو پروژکتور به موارد زیر دقت کنید:

  • نسبت تصویر صفحه عریض 16:10- معمولاً در نمونه های شرکتی، اداری و آموزشی بیشتر با نسبت تصویر اصلی ۱۶:۱۰ مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حال حاضر نسبت تصویر صفحه عریض 16:10 با محتوای با کیفیت بالا در حال محبوبیت هرچه بیشتر است و اکنون به‌راحتی در دسترس است.
  • نسبت تصویر صفحه عریض ۱۶:۹ نمونه های سینمای خانگی (مناسب برای خانه و مغازه) و اداری و شرکتی دارای کیفیت ۱۰۸۰p که اخیرا وارد بازار شده‌اند، دارای نسبت تصویر صفحه عریض ۱۶:۹ هستند.
  • نسبت تصویر ویدئویی ۴:۳ برای نمایش محتوای تصویری از لپتاپ یا رایانه، معمولاً از نسبت تصویر ویدئویی ۴:۳ استفاده می‌شود. معمولاً نسبت تصویر ویدئویی ۴:۳ در محیط‌های آموزشی و اداری و مساجد مورد استفاده قرار می‌گیرد.