ویدئو پروژکتور

ماشینهای اداری

خرید ویدئو پروژکتور

اگر به دنبال یک راهنمایی دقیق، مفید و کامل در مورد ویدئو پروژکتور حرفه ای می‌گردید این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم بگوییم چه تفاوت هایی بین خرید ویدئو پروژکتور و دیتا پروژکتور  وجود دارد و با توجه به چه ویژگی‌هایی باید ان ها را انتخاب کنیم؟ با ما همراه شوید.

خرید ویدئو پروژکتور

قیمت ویدئو پروژکتور در بازار

قیمت این وسیله با توجه به عوامل مختلف از جمله برند، رزولوشن یا کیفیت تصویر، روشنایی و فناوری ایجاد تصاویر (DLP، 3LCD، LED و LASER) متفاوت است. مدل DLP ارزان‌ترین و LASER گران‌ترین پروژکتورها هستند. محدوده قیمت آن ها از 750 هزار تا 75 میلیون تومان است. کمپانی‌های بزرگ و کوچکی در زمینه ویدئو و دیتا پروژکتور فعالیت می‌کنند. محصولات و قیمت ویدئو پروژکتور حرفه ای و مشخصات فنی لوازمی که تولید می کنند بسیار متنوع هستند. اما از سال‌های گذشته تا امروز برخی برندها در این حوزه عملکرد بهتری داشته‌اند و خریداران اول سراغ این مارک‌ها می‌روند. اگر بخواهیم بدانیم چه ویدئو پروژکتوری بخریم، می‌توانیم به برندهای زیر که در فروشگاه دیجیتال همگامان پویا عرضه می شوند اشاره کنیم:

  1. ویدئو پروژکتور اپسون (Epson)
  2. ویدئو پروژکتور سونی (Sony)
  3. ویدئو پروژکتور اوپتما (Optoma)
  4. ویدئو پروژکتور پاناسونیک (Panasonic)
  5. ویدئو پروژکتور ان ای سی (NEC)

همه این ویدئو پروژکتور ها نیاز به پرده نمایش دارند. برندهای معروف برای خرید پرده ویدئو پروژکتور می توان به گرندویو، رفلکتا و اسکوپ از شناخته‌شده‌ترین پرده نمایش‌های بازار هستند. پرده های سایر برندها مانند سلکسون و ویوتک و برندهای متفرقه دیگر نیز در بازار موجود هستند.

قیمت ویدئو پروژکتور